אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי טויו
  6. /
  7. צמיגי טויו

צמיגי טויו

TOYO TIRES

טויו – צמיגים מיפן ולכל העולם

טויו היא יצרנית צמיגים יפנית שהתחילה את פעילותה בשנת 1945. היא מדורגת כיום 11 מבין יצרניות הצמיגים המובילות בעולם ומחזור המכירות שלה עומד על כ 2 מיליארד דולר בשנה. באחד ממבחני הצמיגים החשובים ביותר בצפון אמריקה – מבחן הצמיגיות הבלתי תלויות והעצמאיות (ומכאן – הבלתי משוחדות) קיבלה חברת טויו את המקום הראשון שמונה פעמים במהלך העשור הקודם. מבחן זה הוא אחד החשובים בעולם וטויו קיבלה את המקום הראשון עבור קטגוריית צמיגי מכוניות פרטיות ומסחריות, באיכות המוצר, מגוון מידות ועמידות הצמיג מפני שחיקה. הסטנדרד הגבוה של צמיגי טויו זיכה אותה בתואר "מותג פרימיום" בארה"ב.

 

טויו  - שמירה על סטנדרדים גבוהים

טויו משקיעה מאמצים רבים כדי לשמור על מיקומה ועל הסטנדרטים הגבוהים שלה בייצור ומכירת צמיגים. טויו נבחרה כיצרנית הצמיגים עבור חברת מאזדה הענקית מיפן כצמיגי ההרכבה שלה. צמיגי טויו נבחרו במאזדה עקב יכולות האחיזה המעולות שלהם בכביש והרעש המינימאלי שלהם בזמן הנסיעה. כמו כן ההתנגדות הקטנה שלהם בזמן הנסיעה גורמת לתצרוכת דלק קטנה יותר המגדילה את הניצולת של רכבי מאזדה בעוד כמה אחוזים.

 

התרחבות טויו ברחבי העולם

חברת טויו התחילה בשילוב עסקי ייצור הצמיגים שלה עם ענקית הצמיגים בריג'סטון מארה"ב והן החלו את שיתוף הפעולה המעשי בניהן לא מכבר. טויו תייצר כמה מאות אלפי צמיגי בריג'סטון ופיירסטון למכוניות נוסעים ומסחריות במפעליה שבארה"ב ותזכה לנתח מן השוק האמריקני ואילו חברת בריג'סטון תייצר במקביל כמלין צמיגים עבור טויו במפעליה שבמקסיקו ובברזיל שכן לטויו נתח שוק משמעותי בשני השווקים הללו. צמיגי טויו מאד פופולרים במקסיקו ובברזיל וצמיגיה נמכרים שם כצמיגי יוקרה ואיכות מן המדרגה הראשונה. חברת בריג'סטון שחשה בהצלחת טויו בשוק הזה החליטה לשתף פעולה איתה כדי לחדור גם היא באופן רחב יותר לשוק הגדול של הצמיגים במדינות מרובות אוכלוסייה אלו.

שיתוף הפעולה בין שתי היצרניות מתבטא גם בייצור משותף, גם במחקר ופיתוח משותפים וגם ברכישת חומרי גלם במשותף, מה שמוזיל את עלויות הייצור באופן משמעותי.

 

 

טויו – איכות ובטיחות לפני הכל

צמיגי טויו ידועים בעולם כצמיגים איכותיים ובטוחים העומדים בסטנדרטים המחמירים של משרד התחבורה האמריקני. שנה אחרי שנה זוכים צמיגי טויו לשבחים בכל כתבי העת החשובים בנושאי רכב, תחבורה וצמיגים וזאת בנוסף למקום הראשון שהיא זכתה בו מספר פעמים במבחן הצמיגיות העצמאיות בצום אמריקה (כפי שצוין למעלה).

 כשבאים לבחור צמיג לרכישה יש צורך לזכור כי אם חברה כמו בריג'סטון משתפת פעולה עם יצרנית הצמיגים טויו סימן שהיא בוטחת בה בכל הפרמטרים. ואם חברה כמו בריג'סטון בוטחת בצמיגי טויו וביכולת היצור שלה, יכול כל אחד לסמוך על הצמיגים שלה שיהיו גם איכותיים, גם בטוחים וגם שיאריכו חיים. צמיגי טויו הם הבחירה הנכונה למי שרוצה צמיגים באיכות מעולה.

 כותב מאמר:

עיסא פאיד

 

 

טואול - בניית אתרים