אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. צמיגי טויו- לאוהבי האדרנלין

צמיגי טויו- לאוהבי האדרנלין

צמיגי טויו קיימים בארץ בכמה  דגמים שונים כמו TOYO T1R   ו R1R ו  TOYO CF1 ונבדלים אחד מהשני ברמת השחיקה שלהם. דגםמים  T1Rו R1R אלה הם שני הדמים המובילים של יצרנית TOYO  בארץ. חברת המאסטרו הינה משווקת של צמיגי טויו בארץ ומספקת ללקוחותיה אוהבי האדרנלין את הצמיגים בעלי יכולת הביצוע ברמה הגבוהה ביותר

 

אחיזה אופטימאלית בכביש

צמיגי טויו, המשווקים ע"י חברת המאסטרו, צמיגים בעל יכולת אחיזה אופטימאלית בכביש. יכולת ההחלקה בסיבובים ובזמן כבישים רטובים במיוחד הינה מזערית ביותר מבדיקות של נהגים מקצועיים וניסויים מקצועיים ועולה על חברות צמיגים רבות בתחום הביצועים בסיבובים חדים במיוחד. מבדיקות שבוצעו לצמיגי דנלופ נמצא כי גם בעת ניסיונות מכוונים להוצאת הרכב מאיזון. הצמיגים מונעים מצבים של סחרור בעת מצב של איבוד שליטה על הרכב ומסייעים לנהג לבלום את הרכב במרחק קצר במיוחד בעת החלקה או עצירה פתאומית. אלה הם הפרמטרים בגינם נבחרו צמיגי טויו מהדגמים הנ"ל כצמיגים העמידים ביותר בתחום ההחלקות והסיבובים המסוכנים.

 

מהירות הסיבוב ב... צמיג

צמיגי טויו, המיובאים על ידי היבואנית אוטולוקס, ומשווקים ע"י המאסטרו, הם מהצמיגים החזקים ביותר בתחום הסיבובים החדים. צמיג טויו מצוינים ומותאמים במיוחד למכוניות ספורט ומכוניות מרוצים, נסיעות שטח אתגריות לרכבים דו גלגליים ועוד. מדובר בצמיג חזק מאוד בסיבובים ותנאי דרך קשים במיוחד. צמיגי טויו F1 הינם צמיגים יוקרתיים אשר בדרך כלל ישרתו אתכם לטווח ארוך, ישמרו על הגלגל ויאפשרו לכם רמת ביצוע מקסימאליות במהלך נהיגה אתגרית וחווית נסיעה אופטימאלית בכביש, בין אם מדובר בנסיעה או ארוכה או נסיעה שגרתית לעוד יום עבודה

 

חשיבות הזהירות בצמיגי טויו

עם היתרונות של צמיגי טויו, ישנה חשיבות רבה על זהירות מרבית בעת נסיעה לצד מדרכה, שפשופים והתנגשות במדרכה, עלייה בלתי זהירה על מדרכה עשויה לשחוק אותם באופן מהיר יחסית. על כן, חשוב מאוד להתייחס בזהירות משנה בעת נסיעה סמוכה למדרכה או שטחים מוגבהים. במידה וברצונכם להימנע מחששות, מומלץ לרכוש את צמיגי טויו מסוג F1 צמיגים עמידים במיוחד גם בעת שפשופים קלים במדרכה בעת יציאה או כניסה מחניות או אל תוך חניות. צמיגי טויו F1 מאופיינים בחוזק מרבי, מדובר על הבדל ברמת השחיקה והבדל במחיר בין שני סוגי הצמיגים. במידה ואתם בוחרים טויו ויודעים כי הסיכון גבוה מידי השקיעו עוד קצת והאריכו את חיי הצמיג והגלגל למקסימום.

 

חברת המאסטרו, מביאה אליכם את צמיגי טויו, שירותים לרכב, אביזרים וחלקי חילוף לרכב רבים אחרים, תוך עמידה בתקני האיכות, תקני האחריות ותקני הבטיחות המחמירים ביותר ומעבר לכך, על מנת להניק לכם ולמשפחתכם את השקט הנפשי, הבטיחות המקסימאלית וחווית נהיגה ונסיעה שטרם חוויתם כמוה.

 

אתם מוזמנים לבקר בסניפנו ברחבי הארץ ולהתרשם ממגוון המוצרים לרכב הקיימים

ב-המאסטרו בהתאמה לצרכיי הביצוע והצרכים הכלכליים שלכם מבלי להתפשר על בטיחות ואיכות.

 

המאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

כותב מאמר:

עיסא פאיד

logo בניית אתרים