אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. צמיגי טויו לשיפור האחיזה בכביש

צמיגי טויו לשיפור האחיזה בכביש

חושבים להחליף צמיגים? מעוניינים לשפר את חווית הנהיגה שלכם? הצמיגים שברכב השטח שלכם כבר לא עושים את העבודה? למאסטרו יש בדיוק את מה שאתם צריכים לנהיגה בליגה הגבוהה ביותר בשטח ולעבודה...

 

אחיזה בכביש והשפעת הצמיג

לפני שנדבר על צמיגי הטויו נזכיר בכמה מילים את חשיבות האחיזה של הרכב בעת הנסיעה בכביש והשפעת הצמיגים עליה. האחיזה בכביש כפי שכולנו יודעים הינה קריטית לבטיחות הנהג, הנוסעים וגם לרכב. פרמטר מרכזי ביכולת האחיזה בכביש הוא טיב הצמיג, כמות האוויר שלו, רמת החיכוך שלו בדרכים השונות עליו  נוסע הרכב ותנאי הדרך. צמיג בטיחותי חייב להיות כזה אשר יסייע לנהג לשמור על השליטה על הרכב בכל תנאי, הן בתנאים של מזג אוויר נאה והן בתנאים של דרך או כביש חלקלק מסיבות שונות. איכות הצמיג, הבלאי שלו והתקן על פיו הוא מיוצר ישפיעו השפעה רבה עיל האחיזה של הרכב בכביש ובטיחות הנוסעים בו.

 

צמיג טויו T1R

צמיגי טויו T1R בעלי אחיזה מקסימאלית בכביש המעניקים בטיחות וביטחון לנהג צמיגי טויו T1R על ידי רמת האחיזה הגבוהה בכביש ובשבילים לא סלולים והתאמה מושלמת לכל רכב. צמיגי טויו T1R הינם בין הצמיגים הנמכרים ביותר היום בשוק הצמיגים לרכב במגוון החברות ומותגי הרכב השונים. צמיגי טויו T1R הינם בעלי יכולת התאמה לסוגי רכבים רבים, רכבי ספורט ורכבים לנסיעה יומיומית על כבישים סלולים. צמיגי טויו הינם צמיגים רווחים במיוחד היום בעולם הצמיגים לרכבים פרטיים, רכבי שטח, רכבי משא ועוד. במאסטרו תוכלו לרכוש את צמיגי טויו T1R המקוריים במחירים ושירות ללא תחרות והתחייבות למוצר המקורי בלבד במחיר הטוב ביותר המומלץ לצרכן. הצמיג נמסר ללקוח אחרי בדיקות קפדניות ועמידה בתקנים האירופאים המחמירים ביותר לתקינות ואיכות הסביבה.

 

צמיג טויו R1R

צמיגי טויו R1R הוא הדגם הנמכר ובעל האחיזה הגבוהה ביותר והבטוחה ביותר בכבישים ודרכים לא סלולות אחרי דגם הטויו T1R. טויו RIR  הוא הדגם הנמכר ביותר אחרי הדגם הנ"ל ומהווה פתרון מעט זול יותר. מבחינת שחיקת הצמיג ואורך חייו צמיג זה מאופיין באורך חיים קצר יותר ובלאי מהיר יותר ונשחק בהתאם לסוג הנסיעות, אורכן, סוג הרכב ושימוש נכון של הנהג הכולל את תחזוקת הצמיג ובדיקות לחץ אויר שוטפות רבות יותר בצמיג טויו R1R  מאחר ואם לא כן כבר אחרי20,000 ק"מתראו כיצד הצמיג הולך ונשחק. בכדי לא להגיע לשחיקה מהירה של צמיגי טויו R1R  יש כאמור, לבצע בדיקות שוטפות ולוודא לחץ אויר באופן תכוף יותר. על ידי הקפדה, תחזוקה ויחס נכון לצמיגי טויו R1R תוכלו לקבל מהם שירות ארוך יחסית.

 

מאסטרו הינה אחת משווקת של צמיגי טויו T1R וטויו R1R. וכוללים את הצמיגים במקוריים בלבד של חברת טויו באחריות מלאה כלפי הלקוח, תקינות הצמיג, מידע שקוף ומחיר אופטימאלי.

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

logo בניית אתרים