אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. צמיגי טויו toyo t1 sport

צמיגי טויו toyo t1 sport

איכות הייצור היפנית של חברת Toyo מגיעה לשיא חדש עם אחד הצמיגים המובילים המשווקים כעת בישראל, ה- Toyo T1 Sport. צמיג מתקדם זה מיועד להעניק שיא של ביצועים בתנאים מורכבים תוך שמירה על אחיזת כביש מרבית הן בכביש רטוב והן בכביש יבש ולוהט : תכניות המחקר והפיתוח של חברת Toyo מאפשרות כעת גם לחובבי הנהיגה המתקדמת וגם לנהגים המעוניינים בצמיג בטיחותי ועמיד במיוחד ליהנות משני העולמות.

מתחת לעובדה הנחמדה כשלעצמה שה- Toyo Proxes T1 Sport נראה ממש טוב, מסתתרת הנדסת צמיגים מתקדמת ומשוכללת המעניקה למוצר המתקדם הזה את הביקוש הגבוה והביקורות המצוינות בעולם כולו, לרבות במבחני דרך מפרכים בכל התנאים. מדורג בתור Z Speed, ה- T1 Sportמציע עמידות מלאה גם במהירות גבוהות במיוחד ועל אספלט לוהט : בשונה מצמיגים ייעודיים המתאימים 'רק' למזג אוויר זה או אחר, ה- T1 Sportמסוגל להתמודדות באותה רמה של מקסימום ביצועים גם עם כביש רטוב, הודות ליכולות ניקוז גבוהות שהן פרי פיתוח של Toyo במעבדותיה ביפן. צמיג זה נמכר יחדש עם רכבי ספורט בתור O.E (דהיינו מנופק במקור) ובין השאר מכוניות ספורט מתקדמות בעולם (כגון Audi TTS...).

הבחירה של היצרנים לשדך את ה- T1 Sport לרכבי ספורט דוגמת האאודי מדברת בעד עצמה, ומהווה הכרה כלל עולמית בחזית הטכנולוגיות שמציעה כיום חברת TOYO לנהגים.

T1 Sport : תכנון ועיצוב

מוצרי קצה (High-end) של חברות מתקדמות לרבות יצרני צמיגים מובילים בעולם הם ההזדמנות של היצרן להפגין את היכולות המתקדמות אליהן הגיע, וחברת Toyo עושה זאת בגאווה עם ה- T1 Sport. העובדה שמהנדסי הצמיגים הגיעו ליכולת השילוב בין כל תנאי מזג האוויר (למעט שלג, שפחות נפוץ אצלנו ודורש צמיג מיוחד) לבין נהיגה ספורטיבית הניבה צמיג המסוגל ליכולת פנייה מדוייקת תחת עומס, שמירה על יציבות ותוך כדי מקסימום אחיזה, היגוי מדוייק ועקבי המאפשר שליטה מלאה ברכב גם בתנאי קיצון וחשוב בתור שורה תחתונה מרכזית – יכולת בלימה מהירה, מדוייקת ויוצאת דופן המאפשרת לנהג למצות את היכולות של רכבו מבלי להקריב דבר בתחום הבטיחות.

תנאי התכנון כיום מאפשרים למומחים להיעזר במיטב המחשבים בדרך להפקת מוצר מושלם, אף הוא מיוצר באמצעים המתקדמים ביותר : שילוב הטכנולוגיות הזה בא לידי ביטוי בנהיגה נוחה מצד אחד ומדוייקת ספורטיבית מצד שני, נהיגה המאפשרת ביצוע תמרונים חריפים במהירות גבוהה, האצה תחת עומסי זווית גלגול, שמירה על קו הפנייה בכביש רטוב

וניצול של מקסימום שטח סוליית הצמג למגע מלא עם הדרך, מתן קבוע של פידבק חיוני לנהג והמשך עבודה מאומצת.

על מנת להשיג עמידות גבוהה זו ואיזון במגוון תנאים פיתחה חברת טויו תערובת חומרים משוכללת וייחודית, המאפשרת חוסן מבני ואיתנות מקסימלית לצמיג עצמו, לסוליה ולדופן כיחידה אחת המיועדת להניב מקסימום תוצאות. Toyo מתמחה בשכלול האספקט של התנגדות לגלגול מצד אחד (דהיינו, האצה קלה יותר), תוך שמירה על יכולת בלימה ואחיזת כביש מרבית מצד שני (כלומר הפחתה דרסטית בהאצה). הפיתוח הייחודי של ה-T1 בוצע בתכנון אסימטרי מתקדם המאפשר יכולת ניקוז והסטת מים מרבית מצד אחד ומולה המשך אחיזה מקסימלית – לכך נועד גם המבנה המיוחד של צלעות הצמיג, המגדילות את שטח המגע של ה-T1 עם הכביש בכל זמן.

כחלק מהתכנון והעיצוב של Toyo t1 sport ממשיכה יצרנית צמיגים זו להיות מובילה בתחום האקולוגי והשמירה על איכות הסביבה. טויו עושה זאת על ידי שימוש במוצרים בטוחים לסביבה ולאדם יחד עם פיתוח טכנולוגי ובחינת המוצר כך שיהיה קל (מבחינת צרכי ההנעה) ככל שניתן. בשורה התחתונה מסייעים פיתוחים אלו להפחתת פליטת גזי חממה ולשמירה על סביבה נקייה גם לאחר סיום השימוש בצמיג. ההנאה מהצמיג נמשכת לא רק בזמן הנהיגה אלא באופן כללי, מהידיעה שרכשת מוצר איכותי ובעל מוניטין עולמי, הנחשב מתקדם בכל תחום : אחד מהמאפיינים החיוניים לטובת ההנאה מהנהיגה הוא המאפיין האקוסטי – מהו הרעש שמפיק הצמיג בעת הנסיעה. ה- toyo T1 sport מציע גם כאן שקט יוצא דופן, אשר בזכות פרופיל מדוייק מאפשר גם נסיעה נוחה. איכותו של צמיג מתבטאת כאמור במישורים רבים ומתחילה במראה, דרך הבטיחות והביצועים ועד להיותו בטוח מבחינה בריאותית ואקולוגית.

מבחני דרך מפרכים

כל צמיג מתקדם עובר מבחני דרך טרם יציאתו לשוק, וזו אחת הסיבות שצמיגים של יצרנים מובילים בעולם דוגמת TOYO מעניקים אמינות וביצועים ללא פשרות. הדבר נכון אף יותר בהקשר של ה- T1 Sport אשר מלכתחילה נועד לעבוד בתנאים קשים ותחת עומסים גבוהים של נהיגה תובענית וממושכת. על מנת להציע בטחון של 100% במוצר ולהעניק ללקוח ערבות עבור צמיג איכותי שנבדק בשטח, מבצעת TOYO מבחני דרך ממושכים בכל תנאי הדרך, ולצמיג זה נבחרו דרכים רטובות המתקרבות לנקודת הקיפאון מצד אחד, ואוטוסטראדות מהירות הממוקמות באיזורים לוהטים ויבשים מצד שני. בתנאים אלו נבחנים הצמיגים לאורך עשרות אלפי קילומטרים ומשם הם מושבים בחזרה למעבדות היצרן על מנת לאתר כל שינוי מבני או אחר שיפחית מיעילות הצמיג : בקרת ייצור קפדנית זו מאפשרת

למפתחים ולטכנולוגים להציע צמיגים איכותיים מאוד אשר ממשיכים במגמת שיפור והתקדמות, וה- T1 Sport הוא בדיוק צמיג כזה.

מסורת

כאן באתר תוכלו לקרוא על המסורת של חברת Toyo בתור יצרן יפני מוביל של צמיגים איכותיים במחירים ראויים, בעולם כולו. צמיגי Toyo משמשים בכל היבשות מיליוני נהגים ומשרתים בנאמנות צרכים מגוונים מאוד, החל מצמיגי שטח לכלי עבודה ייעודיים כמו טרקטורים ומשאיות וכלה בצמיגי קצה ספורטיביים דוגמת Toyo - T1 Sport המיועדים להנאה מרבית מהנהיגה.

אחריות

לא לחינם מציעה חברת Toyo אחריות אשר בעולם כולו נדירה עבור צמיגים המשמשים למטרות ספורט. האמונה בטיב המוצר ובאיכותו הגבוהה ממקמת אותו לצד הצמיגים המבוקשים ביותר כיום בעולם למטרות אלו – צמיגים איכותיים שחובבי נהיגה ומשפחות רגילות מפיקות מהם תועלת, כל אחד לצרכיו, לפי אופי הנהיגה ולפי רכבו. לנהגים העושים שימוש ב- T1 Sport על רכב המשפחה צפויה ההנאה מהנהיגה בזמנים בהם מתאפשרת נהיגה מעט יותר חווייתית, ובעיקר בלי להקריב דבר מהביטחון בנהיגת היום יום.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהאיכות הגבוהה ושפע היכולות יוצאות הדופן של אחד הצמיגים הטובים ביותר בעולם כיום, במחיר אפשרי ובמיטב השירות של צוות צמיגי המאסטרו.

כותב מאמר

עיסא פאיד


logo בניית אתרים