אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. צמיגי TOYO R 888

צמיגי TOYO R 888

צמיגי TOYO R 888

כדי להגיע אל תחילת ימיה של חברת הצמיגים TOYO, נצטרך לקחת רוורס, עד אוגוסט 1945. החודש שבו היא יצאה לדרך. בשנת 1966 הייתה TOYO יצרנית הצמיגים היפנית הראשונה שפתחה נציגות בארצות הברית. החברה שפעלה מבשרד קטן בדרום קליפורניה, החלה בהפצה של צמיגים לרכבים מסחריים, בשנת 1975 היא עברה להפיץ גם צמיגים למכוניות פרטיות ובסוף שנות השמונים החלה החברה לייצר גם בארצות הברית. משנת 2000 ועד היום הוכתרו הצמיגים של TOTY לרכבים פרטיים כמוצרים הטובים ביותר על ידי משווקי הצמיגים של ארצות הברית, לא פחות משבע פעמים. הצמיגים לרכבים מסחריים של TOYO זכו לכבוד שש פעמים.

בשנות השמונים של המאה העשרים החלו הצמיגים של TOYO להיראות יותר ויותר על מסלולי המרוצים בארצות הברית. עד סופו של אותו עשור, זכו הנהגים שהרכיבו את הצמיגים של TOYO על המכונית שלהם במספר גדול של תארים. אגדה מוטורית חדשה באה לאוויר הרווי אדי דלק וגומי שרוף של עולם המרוצים. האליפויות המשיכו להגיע. הצמיגים של TOYO חרכו את הכבישים ואת המסלולים והשאירו חריצים עמוקים בשטח. נהגי מרוצים מקצוענים, נהגים חובבים וסתם חולי הגה, העבירו את השם TOYO מפה לאוזן והפכו אותו לכזה שאי אפשר להתעלם ממנו. התנאים הקשים ומגוון הדרישות שהעמידו המסלולים התחרותיים השונים  בפני המהנדסים של TOYO, דחפו אותם לפתח מוצרים מתקדמים יותר ויותר, כמו TOYO R 888.

 

TOYO R 888. צמיג תחרותי, ללא מתחרים

אין ספק. הצמיג הזה נולד כדי להתחרות ולא סתם כדי להתחרות אלא כדי לנצח. נהגים שיודעים איך לקחת את עצמם ואת הרכב שלהם למקסימום, יידעו ליהנות מהעיצוב הייחודי שלו, שנועד לשמור על מקסימום אחיזה בכביש יבש, בלי לאבד את האחיזה בכביש רטוב. TOYO R888, משאיר את הנהג בשליטה מלאה גם במצבים קיצוניים במיוחד. על הכביש או על המסלול ומאפשר לנהגים להוציא מעצמם את הטוב ביותר.

 

מה הסוד של TOYO R 888

מה שהופך את הצמיג הזה לבחירה של אין סוף נהגי מרוצים חובבים ומקצוענים ברחבי העולם, הוא לא העיניים היפות שלו, אלא הדרך בה הוא אוחז את הכביש. TOYO R888 מעוצב ומתוכנן מתוך התמקדות בשלוש נקודות עיקריות:

שולי הצמיג - אזור הסמי - סליק של הצמיג משפר משמעותית את אחיזת הכביש ועל ידי כך משפר את התגובות להיגוי.

מרכז הצמיג – מרכז הצמיג מעוצב במיוחד על מנת לשפר את יכולת הבלימה ואת האחיזה היבשה של הרכב.

החריצים – חריצים בצורת V הפונים לכיוון אחד משפרים את אחיזת הכביש היבשה ואת יכולת הבלימה.

 

TOYO R 888. הצמיג הבא שלך?

שיהיה ברור TOYO R888 הוא לא צמיג לכל נהג. רק לאלה שיודעים לאתגר את המגבלות של עצמם. אם כל מה שאתה רוצה זה לנסוע לעבודה ולהגיע הביתה בשלום, אתה יכול להסתפק בצמיג אחר. אם אתה מחפש קצת יותר עניין בנהיגה, מאוד יכול להיות שזה הצמיג הבא שלך.

 

אלטרנטיבה לצמיגי TOYO R 888 ע"י המאיסטרו.

חיפשתם את TOYO R 888, המאיסטרו מציע לכם צמיגי nitto דגם NT01 המהווים תחליף טוב יותר לצמיגי TOYO והמחיר אטרקטיבי במיוחד.

logo בניית אתרים