אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. TOYO R 888 טויו

TOYO R 888 טויו

TOYO R 888.

הצמיגים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב שלנו. הם נקודת המגע של הרכב עם האספלט ויש להם השפעה משמעותית על אחיזת הכביש בזמן זינוק ובסיבובים, על מרחק הבלימה ועל נוחות הנהיגה. כל נהג אמור לדעת את העובדות הללו, הנוגעות לכל הצמיגים בעולם, אבל TOYO R 888 הוא לא כמו כל הצמיגים, לכן הוא גם לא יתאים לכל רכב ולכל נהג. למי הוא מתאים? לנהגים שרוצים להוציא מהרכב שלהם את המקסימום. לזנק לפני כולם, להיכנס לסיבובים ללא חשש, לעצור בזמן. והכי חשוב, ליהנות משליטה מלאה לאורך כל הדרך, גם במהירויות גבוהות ובמסלולים מהסוג שדורש עיניים חדות, ריכוז מקסימאלי וחיבה לאדרנלין.

 

למה דווקא TOYO R 888?

בגלל שהתכנון והיצור של TOYO R 888 מסכם עשרות שנים של ייצור צמיגים איכותיים ואין סוף ניצחונות בכביש, על המסלול ובשטח. מחלקת הפיתוח של TOYO עשתה שימוש בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר לייצור צמיגים, במטרה לייצר עבורך צמיג שקשה להתחרות בו והרבה יותר קשה לנצח אותו. עם צמיגי TOYO R 888 תוכל לזנק מהר יותר, לקחת סיבובים מדויקים יותר ולעצור עם הרבה יותר עוצמה. "בנינו את הצמיג הזה עבור נהגים שיודעים לקחת את הרכב שלהם לקצה", אומרים ב - TOYO. הצמיג הזה תוכנן במיוחד על מנת להעניק לך אחיזה מקסימאלית בכביש יבש, בלי לפגום ביכולת האחיזה שלו בכביש רטוב, תוך שהוא מבטיח לך שליטה על הרכב גם המצבי נהיגה קיצוניים.  

 

TOYO R 888 – בנוי בשביל לנצח.

הצמיג הזה נועד למרוצים. יותר נכון הוא נועד לנצח במרוצים. הוא עשוי מתרכובת משופרת, שמעניקה לצמיג יכולת אחיזה טובה יותר וביצועים טובים יותר. החריצים בסוליית הצמיג מעוצבים במיוחד על מנת שיוכלו להיאחז טוב יותר בכביש יבש. חריצי הצמיג, בעלי צורת V, מסייעים לו להיאחז היטב גם בכבישים רטובים. מרכז הצמיג, החלק הבא במגע רציף עם הכביש תוכנן במיוחד על מנת לשפר את האחיזה היבשה ואזור הכתפיים המעוצב כסמי - סליק משפר את האחיזה ואת התגובה להיגוי. לשלד המוצק ולרצועות הרחבות של הצמיג תהיה השפעה משמעותית במיוחד על יכולת הכניסה שלך לפניות ועל היכולת התחרותית של הרכב שלך. השילוב בין התכונות המתקדמות הללו לצד האיכות המוכרת של חברת TOYO מבטיחים לך יתרון יחסי עוד לפני שיצאת לדרך. את השאר תצטרך לעשות בעצמך על המסלול. האם אתה מוכן?

 

TOYO R 888 על המסלול.

המתח בשמיים, האוויר מלא באדי דלק, המזניק מוריד את הדגל ואתה לוחץ את הדוושה, עד הסוף, לא רואה שום דבר חוץ מאת מתחרה שלך במראה האחורית ואת הפנייה שלפניך. המנועים צורחים, הלבבות דופקים במהירות ואתה, למרות ההתרגשות, יודע שיש לך על מי לסמוך. על הצמיג שיוצא אותך מהפנייה הזו כמו גדול –  TOYO R 888.

 

אלטרנטיבה לצמיגי TOYO R 888ע"י המאיסטרו.

חיפשתם את TOYO R 888, המאיסטרו מציע לכם צמיגי nitto דגם NT01 המהווים תחליף טוב יותר לצמיגי TOYO והמחיר אטרקטיבי במיוחד.

 

            

logo בניית אתרים