אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. צמיגי טויו

צמיגי טויו

הבחירה הנבונה והנכונה

לבחור טויו זה לבחור במה שהמקצוענים בוחרים. זה לבחור את הבחירה המתבקשת שעונה על כל פרמטר שיש לצמיגים: עמידות גבוהה, טכנולוגיה חדשנית, עיצוב אטרקטיבי, יכולות מוכחות בשטח ובכביש. הטכנולוגיה החדשנית והמקורית שמיושמת בייצור צמיגים אלו מוכיחה בכל שנה מחדש את עליונותה של טויו בתחום הרכב. צמיגי טויו נותנים בטיחות מושלמת לנהג וליושבים ברכב. אין דבר יותר חשוב מבטיחות הנסיעה ואת זה טויו מוכיחה מחדש בכל הצמיגים שהיא מוציאה אל השוק. צמיגי טויו הם גם מעוצבים להפליא: העיצוב ההנדסי המדוייק נותן בנוסף לתפקודו הפונקציונאלי גם אסתטיות המשדרגת את מראהו החיצוני של הרכב.

היסטוריה מפוארת

כבר למעלה מ- 65 שנה שטויו מייצרת צמיגים איכותיים לשוק הרכב העולמי. צמיגי טויו כבר קנו להם שם עולמי ברמת איכותם הגבוהה ביחס למתחריהם. החל משנת הקמתה, מדי שנה בשנה צמיגים אלו זוכים לציונים הגבוהים ביותר בכל מבדקי הרכב. מגזיני הרכב העולמיים הנחשבים גם מתפלאים כל שנה מחדש מהחדשנות הטכנולוגית שלהם ,ולכן הם מככבים על גילינות מגזינים אלו באופן קבוע. בסקר האחרון שנערך בצפון אמריקה צמיגים אלו זכו לציון הגבוה ביותר בכל פרמטר. צמיגי חברת טויו זה איכות ללא פשרות ובכל העולם יודעים זאת. בכל רחבי העולם הם נחטפים ולא לחינם.

המילה האחרונה בטכנולוגיה

צמיגי טויו מיוצרים בשיטה כזו שאין כדוגמתה בכל עולם הרכב: תחקירים מעמיקים שנמשכים שנים, מדעני עילית וכימאים מנוסים, מבדקים מחמירים ביותר בכל תנאי מזג-אוויר – צמיגי טויו מוכיחים את עצמם בכל בפעם מחדש. למרות יופיו האטרקטיבי, העיצוב המיוחד של צמיגי טויו לא נועד בכלל למטרות אסתטיות: התעלות, החריצים, תעלות הניקוז הפנימיות – כל מאפיין יש לו מטרה מאוד פונקציונלית. הטכנולוגיה החדשנית מבטאת את עצמה בכביש ובשטח ומעניקה לנהג חווית נהיגה בטוחה ומספקת. אין ספק בכלל שאם צריך לבחור בצמיגים שהושקעו בהם מירב היכולות הטכנולוגיות אז צמיגי טויו הם הבחירה המתבקשת.

הבטיחות מעל הכל

הנהג שמשתמש בצמיגי טויו יכול להיות סמוך ובטוח שצמיגי רכבו מספקים לו בטיחות אופטימלית. אין דבר יותר חשוב מביטחון הנהג ונוסעיו ודבר זה מופנם עד ליסוד בהנדסת הצמיג הייחודית של צמיגי טויו. אחיזת כביש מושלמת בכל תנאי מזג-אוויר היא יכולת שמוכחת בכל פעם מחדש על ידי הצמיגים של חברת טויו. בכל מבחני הבטיחות המחמירים, בכל מגזיני הרכב צמיגי טויו תמיד מצטיינים. אם קונים צמיג, אז רק מתוצרת חברת טויו.

 

 

logo בניית אתרים