אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי יוקוהמה
  6. /
  7. יוקוהמה

יוקוהמה

יוקוהמה

יוקוהמה היא עיר נמל יפנית שנהרסה פעמיים ונבנתה מחדש. הפעם הראשונה הייתה ברעידת אדמה בשנת 1923 והשנייה במלחמת העולם השנייה. יוקוהמה היא העיר השנייה בגודלה ביפן ונמצא בה הבניין הגבוה ביותר ביפן. אולם השם יוקוהמה מוכר לא רק בזכות ההיסטוריה והגיאוגרפיה של העיר, אלה בזכות חברת צמיגים שנושאת אותו. יוקוהמה היא חברת צמיגים יפנית שהוקמה בשנת 1917 והחלה לייצר צמיגים שנתיים מאוחר יותר, בשנת 1919. בשנת 1969 החלה החברה לייצר צמיגים גם בארצות הברית. יוקוהמה A300 היה הצמיג שפרץ עבור את החברה את הדרך אל הכבישים האמריקניים. זהו צמיג המיועד למכוניות נוסעים והמבטיח נוחות מקסימאלית. המטרה של יוקוהמה בייצור הצמיגים מסדרת A300 היא לאפשר לנהג ולנוסעים ברכב להרגיש "כמו בבית". שנים של מחקר וניסיון מאפשרות לחברה הוותיקה לעמוד במטרה זו בהצלחה ניכרת.

 

יוקוהמה. היסטוריה של הצלחות

ההיסטוריה של צמיגי יוקוהמה שזורה בהצלחות. היא הציגה לעולם את הצמיג הראשון המכיל, שמן המופק מפרי הדר, על מנת לצמצם את השימוש בדלק מאובנים במהלך הייצור, בנוסף יוקוהמה מייצרת צמיגים עבור כל סוגי כלי הרכב: מצמיגים לביצועים גבוהים ועד לצמיגים למשאיות קלות. מצמיגים למשאיות ואוטובוסים ועד לצמיגי שטח לכלים מכאניים כבדים. מצמיגי מרוצים ועד לצמיגים לנהיגת חורף. לא משנה על איזה סוג רכב אתם נוסעים, בקטלוג של יוקוהמה יש מן הסתם צמיג שלא רק יתאים לדרישות שלכם, אלא יאפשר לכם לנהוג בביטחון רב יותר ובנוחות רבה יותר.

 

יוקוהמה ADVAN. השם מחייב

ADVAN הוא מותג הדגל של חברת יוקוהמה. תחת השם ADVAN תוכלו למצוא, את צמיגי הכביש הטובים ביותר ואת צמיגי המרוצים הטובים ביותר שיוקוהמה מסוגלת להציע. אז נכון שאולי במרוצים אתם לא מתכוונים להשתתף בקרוב, אבל תהיו בטוחים שהתכנון והפיתוח של צמידי המרוצים של יוקוהמה, מצאו את דרכם גם אל הצמיגים ה –"אזרחיים" של החברה במטרה להעניק לכם וליקירכם, במושב שלידכם או במושב האחורי, נסיעה חלקה ובטוחה, עם אחיזה טובה בכל מצבי הכביש שניתן להעלות על הדעת וכל זה כמובן, בלי לפגוע בביצועים. עכשיו נותר לברר רק אם צמיגי יוקוהמה מתאימים לרכב שלכם.

 

יוקוהמה והרכב שלך

כמו שאתם ודאי יודעים, שוק הצמיגים העולמי הוא שוק העתיר בעשרות מותגים, המיוצרים בכל העולם. הצמיג הוא אחד הרכיבים החיוניים ביותר ברכב. הוא מהווה למעשה את נקודת החיבור עם הכביש. למרות שאולי לא שמתם לב לכך, למבנה הצמיג ולאיכות שלו יש השפעה משמעותית על הנהיגה שלנו, בין אם אתם נוסעים רק לעבודה וחזרה ובין אם אתם מעמידים את הרכב שלכם באתגרים קשים יותר. לכן, כאשר אתם בוחרים צמיגים, פשרות לא יכולות לבוא בחשבון. כשאתם רוכשים צמיגים אתם צריכים שהם יהיו איכותיים ואמינים. לביטחון שלכם מגיעים צמיגים מובילים ובעלי שם כמו צמיגי יוקוהמה

טואול - בניית אתרים