אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מישלין
  4. צמיגים מישלין הבחירה הנכונה

צמיגים מישלין הבחירה הנכונה

בעולם בו כמות חברות הצמיגים היא כה רבה, קשה מאוד לדעת מדוע עלינו להעדיף צמיג ספציפי על האחר. חברת מישלין מציגה מספר יתרונות על מתחריה העיקריים, בשל עבר מרשים ועתיד ורוד יותר. החברה נמצאת כבר כ- 100 שנה בקדמת שוק הצמיגים, תוך כדי שהיא ממשיכה להמציא את עצמה מחדש. השם מישלין התקבע כמותג המייצג אמינות, איכות ובטיחות. רכבים מסחריים, פרטיים, מכוניות מירוץ, אופנועי שטח ואופניים - כל אלה מצוידים בצמיגי החברה. קשה לחשוב על איש מקצוע שיכול לערער על הקביעה כי מישלין מייצגת את הבחירה הנכונה. 

מחזור כחלק ממדיניות חברתית

בואו נתעכב על אחד הסממנים שעוזרים לקבע את מישלין כבחירה הנכונה: בעידן בו חברות רבות מגלות יותר ויותר מודעות לאחריות שהן נושאות על סוגיות איכות הסביבה, חברות מסחריות רבות בכל עולם התעשייה מתחילות להעלות על סדר היום סוגיות סביבתיות ובכך להכניס את השיקול כמשמעותי בפיתוח המוצרים. כך, גם קידום האג'נדה הסביבתית נכנס בעוצמה רבה לשוק צמיגי הרכבים בכלל, והצמיגים בפרט. גם חברת מישלין לא נשארה חייבת, והיא דואגת להישאר עדכנית בתחום הירוק.

מישלין והצמיגים הירוקים

חברת מישלין, בדומה לחברות רבות אחרות, מגלה יותר ויותר מודעות לכל תחום איכות הסביבה. החשיפה המוגברת בכל רחבי העולם לערכים סביבתיים והחשיבות הגוברת בשמירה על משאבי כדור הארץ, הפחתת זיהום האוויר וכדומה - הובילו גם אותה לייצור של "צמיגים ירוקים". זו סוג מיוחד של צמיגים, המיוצרים מחומר מיוחד שהרכבו אינו נחשף, ועונה לשם סיליקה. לצמיגים הירוקים מספר מאפיינים בולטים: הם מצמצמים את החיכוך של הצמיג עם הכביש - מה שמאפשר להם להגיע לרמת ביצועים איכותית יותר בתחום צריכת הדלק. בנוסף על כך, הצמיגים הירוקים מאפשרים הפחתת של פליטת הפחמן הדו-חמצני לאוויר, וכך יש ביכולתם לסייע בהקטנת זיהום האוויר שעל פני הכביש באופן משמעותי.

חסכון כלכלי

המגמה היא ברורה: בעולם בו חברות ממשלתיות מעודדות הטלת מס ירוק על רכבים, ויותר ויותר ארגונים פונים לתחום זה, קשה לראות כיצד הנושא לא יבוא לידי ביטוי גם בשוק הרכב. חברות ממשלתיות מעניקות כיום סבסוד לחברות המשתמשות בחומרי גלם למחזור, ולעומת זאת הן גם מטילות סנקציות ועונשים על חברות ש"חוטאות" במדיניות הסביבתית שלהן. חברה כמו מישלין מביאה לסדר היום כבר משנות ה- 90 את הצמיגים הירוקים, ובכך היא הופכת לאחת מהחרות המהפכניות בתחום זה. החברה מקדמת הפחתה של פליטת פחמן דו חמצני לאטמוספרה, וכך היא בהחלט הופכת לבחירה הנכונה בקרב הצרכנים. מכל הסיבות הירוקות, כמו גם האיכות, העמידות והיעילות – הופכת חברת מישלין לאחת מיצרניות הצמיגים המומלצות ביותר.


logo בניית אתרים