אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מישלין
  4. צמיגים של מישלין

צמיגים של מישלין

מישלין

בשנת 2011 פתחה חברת הצמיגים מישלין קטגוריה חדשה של צמיגי ספורט-תיור רדיאליים שעוצבו עבור אופנועי ספורט, אופנועי תיור ואופנועי GT. באותה שנה סיפקה החברה את הצמיגים עבור מטוס הנוסעים המסחרי הראשון של סין והשיקה את הגרסה הסינית של מפת כבישי אירופה המפורסמת שלה. נראה כאילו 2011 הייתה שנה פורייה במיוחד עבור צמיגי מישלין, אבל מי שמכיר את העבר של החברה יודע שמבחינת הישגים, מדובר בשנה ממוצעת לחלוטין. מישלין נחשבת כיום לאחת משתי יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם. בבעלות החברה מספר מותגי צמיגים נוספים – קלבר, קורמורן, יונירויאל ועוד. היא זכתה להכרה עולמית גם בקרב אנשים שלא באמת אכפת להם על איזה צמיג הם נוסעים, בזכות מפות הדרכים שהיא מוציאה, בזכות המדריך האדום, מדריך המסעדות ששפים אירופאים מוכנים להרוג כדי לקבל בו ציון טוב ובזכות ביבנדום, איש הצמיגים החביב שמלווה את החברה משנת 1894.

ההיסטוריה של מישלין, שמייצרת כיום צמיגים למעבורות חלל, מטוסים, ציוד מכני כבד, אופנועים ואופניים, החל ביום בו הגיע אל מפעל הגומי של האחים אדוארד ואנדרה מישלין   רוכב אופניים שרצה לתקן תקר באחד הגלגלים. הצמיג היה מודבק לחישוק והאחים מישלין  נזקקו לשלוש שעות עבודה כדי לפרק אותו ולתקן את התקר. האחים החליטו לפתח ולייצר צמיג משלהם שלא יהיה צורך להדביק לחישוק ופיתחו למעשה את הפנימית. בשנת 1888 הם הקימו את חברת הצמיגים שלהם ושנתיים מאוחר יותר רשמו פטנט על צמיג ללא הדבקה. מישלין השיקה מספר המצאות ששינו את עולם הצמיגים, אחת מהחשובות שבהן היא המצאת הצמיג הרדיאלי שהושק בשנת 1946.

 

מישלין על המסלול

המרוץ הראשון המתועד שבו זכה משתתף שהשתמש בצמיגי מישלין, התרחש בצרפת בשנת 1934. זה היה מרוץ אופניים. בשנים הבאות גרפה מישלין אוסף חסר תקדים של זכיות ופרסים. צמיגי מישלין השיגו לא פחות מ-360 ניצחונות על מסלול המוטו גי'.פי בין השנים 2008- 1972. גם על מסלולי הפורמולה 1, השיגו הצמיגים של מישלין לא מעט ניצחונות ותוצאות מרשימות. בשנת 2009 סיפקה מישלין צמיגים ל-41 נהגים מתוך 55 נהגים שהשתתפו במרוץ בן 24 השעות של לה-מאן. את מה שלמדו המפתחים של מישלין על מסלולי המרוצים, הם מיישמים בפיתוח מגוון צמיגים למגוון שימושים.

 

האם מישלין הוא הצמיג בשבילך?

צמיגי מישלין מנצחים לא רק על המסלול. בסקרי דעת קהל רבים שנערכו, נבחרו צמיגי מישלין לצמיגים הטובים בעולם, כך שרוב הסיכויים הם שתמצא בקטלוג של מישלין צמיג איכותי שיתאים לך. בתחילת שנות התשעים של המאה העשרים החלה מישלין לייצר צמיגים מסיליקה, המאפשרים צמצום של החיכוך עם הכביש ובכך תורמים לחיסכון בדלק ולהפחתה של פליטת גזי חממה. צמיגים אלה התגלו גם כבטוחים במיוחד. מחקר שנערך בגרמניה בשנת 2007 הראה כי הצמיגים הירוקים של מישלין יכולים לקצר את מרחק הבלימה של הרכב בשלושה מטרים, כך שאם אתה מחפש צמיג ירוק, חסכוני ובטוח, אין ספק שמישלין הוא הצמיג בשבילך.

 

 

logo בניית אתרים