אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מישלין
  4. צמיגי מישילין MICHELIN

צמיגי מישילין MICHELIN

קבוצת מישלין הינה מקבוצות הצמיגים הותיקות והמקצועיות ביותר, לא בכדי בוחרות צמיגיות רבות וביניהם גם אנחנו, "מאסטרו" בכל פעם מחדש לשווק את צמיגי מישלין כאחד ממוצרי הדגל של החברה שלנו ומונה סוגי צמיגים בהתאמה לכל רכב.

 

צמיגי מישלין מספר 1 במצוינות על הכביש

מצוינות בבחירת צמיגים ללקוחות שלנו עובר כמה תהליכים ונבדק מבחינת כמה פרמטרים: בטיחות, ותק ומקצועיות. צמיגי מישלין מצטיינות בשלושת הקטגוריות הללו בכל פעם מחדש ומראות לנו שהן אכן אחת החברות המובילות לייצור צמיגים למגוון כלי הרכב הקיימים בארץ. חברת מישלין קיימת כבר מזה 100 שנה ומשנתה הראשונה ועד היום מוכיחה לכם ולנו במאסטרו את יכולת ההתקדמות, גם בבטיחות על הכביש וגם מבחינת השיפור וההשתכללות הטכנולוגית המתמדת גם בתחום האחיזה על הכביש ואורך חיי הצמיג וגם מבחינה אקולוגית. בשנת 1992 עוד לפני הקריאה הגדולה לשמירה על איכות הסביבה, העלו צמיגי מישלין על נס את הצמיג הירוק ומאז הנושא נמצא בפיתוח ועובר את כל הבדיקות הנדרשות לתקני הבטיחות ולעמידה בסטנדרטים הירוקים.

 

התאמת הצמיג לסוג הרכב

כבר למעלה מ 100 שנה צמיגי מישלין מתמחים בהתאמת צמיגים לסוגי הרכב השונים וגדלי הרכב השונים. צמיגי מישלין מומחים בהתאמת הצמיגים לרכבי פרטיים, רכבי שטח, משאיות וגירים ממגוון הסוגים. אצלנו במאסטרו תוכלו למצוא את מגוון סוגי הצמיגים מבית צמיגי מישלין בהתאמה מושלמת לסוג הרכב שלכם. תאמת הצמיג לסוג הרכב הינה בעלת חשיבות יתרה לבטיחות ולשיפור חווית הנסיעה כאחד. כל נהג מתחיל יודע שנסיעה בטוחה מתחילה בצמיג בטוח. הצמיגים של חברת מישלין נבדקים על פי הפרמטרים המחמירים ביותר ועומדים בכל תווי התקן האירופאים והאמריקאיים המחמירים ביותר.

 

למה דווקא במאסטרו

אצלנו במאסטרו תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של הצמיגים בית צמיגי מישלין. במאסטרו אנו מקפידים לבדוק כל צמיג וצמיג המגיע אלינו על אף הבדיקות המתבצעות לצמיג בטרם הגעתו. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם אך ורק את המוצר המקורי. מאסטרו מתחייבת לשמור על מקוריותם של צמיגיה ואמינות ושקיפות ללקוחותיה. במאסטרו תקבלו התאמה מושלמת של הצמיג לסוג הרכב שלכם ואחריות על תקינות הצמיג. הצמיגים שתקבלו מאיתנו הינם מהחדישים והמתקדמים ביותר, את העובדה הזו תוכלו לחוש מהקילומטר הראשון על הכביש.

 

מאסטרו הינה אחת היבואניות הבלעדיות של חברת צמיגי מישלין בישראל על כן תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם מקבלים את המוצר המקורי בלבד גם בהתחייבות מלאה לצרכן, על המקוריות והייחודיות של מגוון הצמיגים והמוצרים הנלווים לרכב יוכלו להעיד אלפי לקוחותינו בעבר ובהווה. אתם בהחלט מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מההצלחה של אלפי נהגים מרוצים.

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.logo בניית אתרים