אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי מישלין
  6. /
  7. צמיגי מישלין Michelin

צמיגי מישלין Michelin

 אחד השמות המוכרים ביותר בתעשיית הצמיגים בארץ ובעולם כולו הנם צמיגי מישלין (Michelin®). יצרן צמיגי העל מצרפת הנו אחד הוותיקים בעולם וברוב הזמן נחשב ליצרן הצמיגים הגדול ביותר בעולם כולו, אף לפני חברות העל האמריקאיות והיפניות לצמיגים לרכב. חברת מישלין מתמחה בייצור צמיגים מאז סוף המאה ה-19 כאשר נוסדה בצרפת על ידי משפחה של יצרני ויבואני מוצרי גומי.

 

ראשית הייצור של צמיגי מישלין התאפיין בפיתוח בסיסי מאוד של צמיג חלול בתוכו וקל לתיקון, וזה היה הפטנט הראשון של החברה בעולם צמיגי האיכות. משם התפתחה החברה הצרפתית והפכה לתאגיד ענקי וחובק עולם אשר בשנת 2014 חונך סדרות של צמיגים איכותיים חדשים, פרי פיתוח של מיטב המוחות והמעבדות אשר כולם עומדים לרשותו. הודות להיותם של צמיגים אלו ברמה הגבוהה ביותר בעולם, מחירם משקף עלויות של חומרים מתקדמים, תרכובות גומי שהן שילוב של הייטק וכמובן ייצור קפדני ומבוקר המעניק את הצמיג המושלם. צמיגים אלו כיכבו במרוצי רכב בעולם כולו והשתתפו באינספור זכיות, כאשר חזית טכנולוגית זו מושכת עמה את התחום כולו קדימה לטובת המשך שדרוג ושיפור של צמיגי הרכב, בכל סוגי הרכב, החל מאופנועים קלים דרך רכבי השטח הקשוחים ביותר ורכבים בשימוש צבאי הדורשים צמיג בעמידות מושלמת ועד לצמיגים ספורטיביים לרכב, אשר לא רק נראים נהדר ומשדרים יוקרה אלא משתתפים בהצלחת רכבי ספורט להעניק ביצועים אופטימאליים הודות לצמיגי ספורט (וכן חישוקים מתאימים) : Michelin® מוביל את העולם כולו בתחומים אלו.

 

מהימים הרחוקים בהם פיתחה מישלן את הצמיג הרדיאלי ועד לימנו, בהם מפתחת מישלן צמיגי על למכוניות על מכל הסוגים, נחשבו צמיגי היצרן הצרפתי לפורצי דרך, ולאורך השנים רכשה מישלן חברות לייצור צמיגים בעולם כולו, מה שסייע לה להתרחב לכל יבשת ומדינה על פני הגלובוס. צמיגי מישלן בישראל נהנים מפופולאריות רבה ונחשבים למאוד מבוקשים על ידי כל סוגי הנהגים – ולכל סוגי הרכבים.

 

צמיגי Michelin® בישראל

 

רכבים רבים לרבות רכבי יוקרה מגיעים כאשר הם נועלים מראש צמיגי מישלין. בחירה זו של היצרנים מדברת בעד עצמה ומבטאת את השאיפה לצייד את רכבים בצמיג הטוב ביותר האפשרי, ואכן Michelin® מעניקה ראש שקט לחלוטין וידיעה שהבחירה שעשיתם – כל עוד

היא תואמת את המידות והשימוש – היא הטובה ביותר האפשרית. עבור מוצר שמשתתף בהגנה על חיינו ואשר בטיחות השימוש שלנו בכביש תלויה בו, ראוי לרכוש צמיג איכותי.

 

המלצה לבחירה נכונה של צמיגים חדשים

רוב הנהגים אינו מתמצא לעומק ביצרנים צמיגים ולעיתים בוחר את הצמיג שלו לפי המחיר : זה דבר אחד למצוא צמיגים במבצע, וכאלו יכולים להיות מכל תוצרת לרבות חברה בעלת מוניטין, אך בחירה בצמיג זול רק בגלל מחירו – צמיג שעליו ניתן לומר ש'אין לו אבא' ושבוודאי אין מסורת ייצור עולמית מובילה – בחירה כזו עלולה להתגלות כבעלת סיכון גבוה בהמשך הדרך. תקלות בצמיגים מתרחשות בין השאר ביחס ישיר לאיכות הצמיג, וצמיגים זולים עלולים ברוב הפעמים להיות לא איכותיים בעליל.

 

צמיגאי המציע לכם לרכוש צמיגי Michelin® המתאימים לרכבכם מציע לכם בפועל את אחד הצמיגים הבטוחים בעולם. מחיר הצמיג לא יהיה על הצד הנמוך של הסקאלה, אך ברכישתו תזכו במוצר מושלם, אשר משתתף בשמירה על צריכת דלק נמוכה הודות לפיתוחים טכנולוגיים שמקלים על ההתנגדות לגלגול, בצמיג המשתתף באחיזת הכביש הגבוהה ובכך מונע מכם סיכונים, בצמיג העשוי מחומרים עמידים ומשלב פיתוחים מובילים בעיצוב סוליית הצמיג לניקוז מושלם, אחיזה גבוהה והתנגדות נמוכה, בפיתוח פטנטים רבים שהובילו את התעשייה העולמית בהגנה על דופן הצמיג, וחשוב לא פחות – בידיעה כי הייצור נעשה תחת ערכי שימור הטבע ומשאבי הסביבה וכדור הארץ ושהחומרים המשמשים את Michelin® הנם הבטוחים ביותר בכל המישורים.

 

באתר המאסטרו תמצאו מגוון רחב של צמיגי מישלין, המתאימים למגוון רכבים – מצמיגי מישלין ספורט דרך צמיגי 4X4 לשטח בכמה דרגות. בין השאר באתר מוצעים צמיגים מובילים כגון MICHELIN 235/45/18 PRIMACY HP GRNX XL - KH W270, 215/75R16 - 8P לרכב מסחרי,

205/50R17 89W PRIMACY HP GRNX שהנו 'צמיג ירוק' הנחשב למותאם במיוחד אקולוגית ולסיוע בהגנה על איכות הסביבה, 175-65-14 82 T המשתתף בהורדת צריכת הדלק ועוד.

 

בית המאסטרו מזמין אתכם לרכוש צמיגי מישלין מקוריים המיוצרים בצרפת ומגיעים עם אחריות יצרן מלאה.

צמיגים וגנטים


טואול - בניית אתרים