אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מישלין
  4. צמיגי מישלין

צמיגי מישלין

מישלין, אחת מיצרניות הצמיגים הגדולה והמובילה ביותר בעולם, החלה את דרכה בסוף המאה ה-19, כאשר האחים אדוארד ואנדרה מישלין המציאו צמיג שניתן לתקנו בקלות ובמהירות גם במקרים בהם קיים בו תקר (פנצ'ר). לאחר מכן הם רשמו פטנט על המצאתם ובכך למעשה הם סללו את דרכם לתעשיית הצמיגים העולמית. 

צמיגי מישלין - סמל של איכות 

צמיג מישלין והלוגו המפורסם שלהם (הדמות המאוירת עם הבועות), הפכו במרוצת השנים לסמל של איכות בענף הצמיגים, כאשר המותג מישלן מוכר לכולנו גם מתחום המסעדנות וזאת הודות לשיטת דירוג הידועה בשם כוכבי מישלן אשר החלה את דרכה כגימיק שיווקי למכירת צמיגים ברחבי העולם. נתון אותו רוב האנשים אינם מודעים אליו.

מיום הקמתה ועד היום, מישלין נחשבת לאחת משלושת חברות ייצור הצמיגים המובילות ביותר בעולם, כאשר במרוצת השנים החברה פיתחה מגוון רחב של טכנולוגיות המסייעות בין היתר להארכת תוחלת החיים של צמיגי מישלין ואף לצמצום משמעותי של צריכת הדלק בכלי הרכב בהם מורכבים צמיגי מישלין. בעשורים האחרונים, תאגיד מישלן עוסק בין היתר בפיתוח צמיגי רכב המסייעים רבות להפחתת פליטת הפחמן הדו חמצני מכלי הרכב הממונעים. חידוש נוסף בענף הצמיגים הרשום על שמה של חברת מישלן הוא הצמיג העונתי המותאם בעיקר לחודשי החורץ. צמיגי מישלין לעונת החורף מאפשרים בין היתר אחיזת כביש מיטבית גם במסגרת נסיעה בכבישים רטובים או קפואים
 

מאסטרו - מתמחים בהחלפה והרכבה של צמיגי מישלין 

אצלנו ב-'מאסטרו', אחת הפנצ'ריות המוכרות והמובילות בתחומן באזור חיפה והקריות, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של דגמי צמיגי מישלין המותאמים לכל סוגי כלי הרכב הפרטיים והמסחריים כאחד. פתרונות השירות המוצעים על ידינו כוללים בין היתר שירותי מכירה של צמיגי מישלן, שירותי החלפה והרכבה של צמיגים אלו, שירותי איזון גלגלים לאחר תיקון ו/או החלפה ושירותי מכירה של אביזרי רכב, מצברים, ג'אנטים ועוד. כי אנחנו מאמינים בריכוז של שירותים שונים תחת קורת גג אחת וזאת על מנת שלקוחותינו יוכלו לרכז את כל הקשור אל רכבם במקום אחד.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו מבוססים על היכרותנו רבת השנים עם תחום הרכב בכלל וענף הצמיגים בפרט, ועל השירות האדיב והמסור המוענק על ידינו לכל לקוח/ה בכל נקודת זמן. אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לנסיעה על צמיגי מישלין, זה הזמן ליצור איתנו קשר באמצעות טופס 'צור קשר' באתר או באמצעות חיוג ישיר אלינו בטלפון 052-8989490

תמונה של צמיגים וגנטים
logo בניית אתרים