אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מקסיס

לעיתים קנייה של צמיג ממותג ידוע עלולה להיות יקרה יותר מאשר בחירה של הצמיג הראשון שאותו ראינו מונח בפנצ'רייה, אבל בדיוק בנקודה הזו טמונה הטעות שלכם. הנוחות והיעילות של הנסיעה מושפעות במידה רבה מהצמיג, כאשר נסיעה נוחה ויעילה באה לידי ביטוי גם בצריכת דלק מופחתת ובהרבה פחות בלאי. אם כדי לחסוך בהוצאות הרכב שלכם, צמיגי מקסיס הם מה שאתם צריכים.
צמיגי מקסיס זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב נהגים מכל סביב העולם, הודות למספר מאפיינים עיקריים הכוללים בין היתר: אחיזת כביש מיטבית ויכולות היגוי משופרות בכל תוואי שטח אפשרי. מאפיינים אלו, באים לידי ביטוי בכל דגמי הצמיגים של חברת MAXXIS, ובפרט ברכבי שטח כגון: רכבי 4 על 4, ג'יפונים, טרקטורונים, רייזרים ואופנועי שטח. אחד מדגמי הדגל של צמיגי מקסיס לרכבי שטח הוא צמיג מדגם AT980 המתאפיין במבנה ZIGZAG ייחודי וביכולת נשיאה של משקל כבד במיוחד מבלי לפגוע בביצוע הצמיג וכלי הרכב. צמיג זה, מותאם אומנם לתוואי נסיעה בשטח אך באותה נשימה הוא מותאם לנסיעה בכבישים סלולים.
צמיגי מקסיס משיגים מכאן כדאי לך להשאיר פרטים באתר על מנת לקבל בהקדם פרטים נוספים על כל דגמי הצמיגים המובילים. אחרי שנדבר איתך, יהיה לך קל יותר להשוות בין סוגי צמיגים ולדעת באיזה דגמים עליך להתמקד. כמו כן, אנו נרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית ונעמיד לרשותך מומחה לליווי מלא של התהליך.
כיום, החברה מפיצה את מוצריה ביותר מ-180 מדינות מסביב לעולם, לרבות בישראל, והיא נחשבת לאחת מחברות הצמיגים המובילות בעולם. צמיגי מקסיס לכל סוגי כלי התחבורה השונים, זוכים לפרסים רבים במסגרת תחרויות שונות הנערכות ברחבי העולם, כאשר כל דגמי הצמיגים של החברה עומדים בכל דרישות התקן המחמירים ביותר.
מקסיס הינה אחת החברות הותיקות ביותר בתחום הצמיגים בכלל ובתחום הבטיחות על הכביש בכלל. אצלנו במאסטרו תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של צמיגי מקסיס לרכבים השונים. חשיבות הבטיחות ואיכות הביצוע הינם שני פרמטרים מיני רבים אותם תוכלו למצוא ב
אין עוררין על החשיבות של צמיגים איכותיים ואמינים כערובה לנסיעה בטוחה ולביצועים ראויים בכל כלי רכב. כל כלי רכב, בין אם זהו כלי תעבורה תעשייתי, ציבורי או פרטי, חייב שיהיו לו צמיגים אמינים, יציבים וחזקים. אורך החיים של צמיגים משתנה לפי העומסים שהם עומדים תחת
logo בניית אתרים