אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מקסיס
  4. צמיגי מקסיס

צמיגי מקסיס

האם כדאי לקנות צמיג של חברה מוכרת? והיכן כדאי להחליף צמיגים לדגם איכותי במיוחד?

חברת מקסיס פועלת באירופה אך משווקת את הצמיגים שלה בכל רחבי העולם. בגלל שמדובר על חברה גדולה ומוכרת, הצמיגים שלה עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות. יתרה על כך, חברות בסדר הגודל של מקסיס משקיעות הון תועפות בשדרוג תהליך הייצור ובאימוץ של טכנולוגיות מתקדמות. את התוצאה אפשר לראות במגוון רחב של דגמי צמיגים מעולים שמתאימים לכל סוגי הרכבים.

העניין הוא שגם צמיגים של חברות גדולות צריך לדעת איך לבחור. זה נכון שתמיד עדיף לקנות צמיג של חברה מוכרת אם רוצים להבטיח איכות גבוהה, אבל הבחירה בין הדגמים השונים היא באחריות של בעלי הרכב. עם זאת, גם בשלב הזה ניתן להתייעץ עם מומחים ולקבל ליווי מהרגע הראשון.

המומחים שלנו יעזרו לך לבחור צמיג

צמיגי מקסיס הם רק חלק מרשימת צמיגים ארוכה יותר שמחכה לך בקטלוג שלנו. בזכות היכרות עמוקה עם תחום הצמיגים מצד אחד ועם הצרכים של נהגים כמוך מצד שני, יש לנו את השילוב האידיאלי עבורך בין מחיר הוגן ויחס מקצועי.

התייעצות איתנו תעזור לך לבחור את הצמיג שהכי מתאים למסגרת התקציב ולרכב. לאורך התהליך, נסביר לך למה יש הבדלים בין סוגים שונים של צמיגים ואיפה הם באים לידי ביטוי. אז כדי שנתחיל לעבוד עבורך, חשוב שנקבל ממך פרטים מלאים ובצורה מסודרת כמה שיותר מהר.

השוואה בין צמיגי מקסיס

צמיגים של חברת גדולה כמו מקסיס נותנים לנו הזדמנות מעולה ללמוד איך משווים בין הדגמים השונים. למעשה, אותם פרמטרים שבהם אפשר להשתמש על מנת להשוות בין הצמיגים של החברה הזו – יכולים לשמש גם להשוואה בין צמיגים של חברות גדולות אחרות.

קוטר, חתך ורוחב הצמיג

בשביל לחפש צמיג טוב ואמין שגם מתאים לרכב, צריך קודם כל להגדיר את הקוטר המבוקש. אם לא יודעים מה הקוטר המבוקש, ניתן לחזור אל ספר הרכב ולראות מה ההוראות של היצרן. כמו כן, בחלק מהדגמים אפשר לקנות צמיגים בקוטר רחב יותר על מנת לשפר את אחיזת הכביש ולשדרג את הרכב.

מלבד הקוטר, צמיג בוחרים לפי חתך ורוחב. גם אלו נתונים שאמורים להיות מפורסמים על ידי החברה, בעיקר אם מדובר על יצרן גדול כמו מקסיס. אם משווים בין צמיגים לפי נתונים כאלה, מבינים גם את הסיבות לפערי המחירים. 

התאמת הצמיג לרכב

כל סוג של צמיג צריך להתאים לסוג הרכב ולאופי השימוש. בהקשר הזה, ההבדל הכי גדול ובולט הוא בין צמיגים שמיועדים עבור רכבים פרטיים, משאיות, רכבים כבדים, רכבי חקלאות או כמובן צמיגי שטח וספורט.

בכל מקרה, מיקוד של החיפוש בצמיגים של חברות גדולות כמו מקסיס חוסך את הדאגות. ברור שחשוב לנסוע רק על צמיגים מעולים, אבל בדיוק כאן נכנסת לתמונה חברה גדולה ומפורסמת שהשם שלה הולך לפניה.

צמיגי מקסיס משיגים מכאן

כדאי לך להשאיר פרטים באתר על מנת לקבל בהקדם פרטים נוספים על כל דגמי הצמיגים המובילים. אחרי שנדבר איתך, יהיה לך קל יותר להשוות בין סוגי צמיגים ולדעת באיזה דגמים עליך להתמקד. כמו כן, אנו נרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית ונעמיד לרשותך מומחה לליווי מלא של התהליך.

רכישת פרטים היא כיום משימה קלה שאפשר לבצע בלחיצת כפתור. אם ברצונך להצטרף להצלחה, כדאי לשוחח איתנו. כמו כן, אפשר להשאיר פרטים באתר ולקבל מאחד הנציגים שלנו את כל המידע המעודכן על צמיגי מקסיס והיתרונות שלהם. לפרטים נוספים, המומחים שלנו לשירותך!


logo בניית אתרים