אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מקסיס
  4. צמיגי מקסיס

צמיגי מקסיס

אם אתם חובבי נהיגה אתגרית או בעלי רכב שטח, בוודאי שמעתם על האיכות של צמיגי מקסיס, ואולי אפילו נמנים על אוהדיה הנלהבים. צמיגי מקסיס הם ערובה לנהיגה בטוחה וחלקה עבור כל מי שאינו מוכן להתפשר כשהוא נוהג על הג'יפ שלו.

 

צמיגי מקסיס – נסיעה בטוחה וחלקה לאורך כל הדרך

אין עוררין על החשיבות של צמיגים איכותיים ואמינים כערובה לנסיעה בטוחה ולביצועים ראויים בכל כלי רכב. כל כלי רכב, בין אם זהו כלי תעבורה תעשייתי, ציבורי או פרטי, חייב שיהיו לו צמיגים אמינים, יציבים וחזקים. אורך החיים של צמיגים משתנה לפי העומסים שהם עומדים תחתיהם וסוגי הכבישים שבהם הם עוברים במהלך חייהם.

כבר שנים רבות, צמיגי מקסיס, נחשבים לצמיגים אמינים ופופולאריים מאד בישראל. צמיגי מקסיס משווקים בהצלחה רבה בארצנו, והם בעלי ערך גבוה, ביחס לעלות שלהם.

בקרב נהגים החובבים נהיגת שטח אתגרית, ניתן למצוא אוהדים רבים שמוכנים להמליץ בחום על ביצועיהם של צמיגי מקסיס.

צמיגי מקסיס יעילים ביותר בתנאי שטח קשים ובתנאי מזג אוויר מגוונים. חברת האם של צמיגי מקסיס עומדת מאחורי המוצר שלה, ומתחייבת על הביצועים של צמיגיה, המסוגלים להתמודד בהצלחה עם המכשולים הרבים שהם חלק מנהיגה בתנאי שטח מאתגרים.

 

הביקוש הגובר בישראל עבור צמיגי מקסיס

בישראל הביקוש עבור צמיגי מקסיס הולך וגובר עם השנים. השיווק הנכון והיעיל של צמיגי מקסיס מצליח למשוך אל המוצר קהל לקוחות מרוצה שהופך בעצמו למשווק הטוב ביותר של צמיגי מקסיס.

בארץ ניתן למצוא צמיגי מקסיס במספר דגמים:

 המתאים לרכביי שטח וג'יפים.  4X4* צמיגי מקסיס  

* צמיגי מקסיס שטח מלא 762 מגיעים עם כיתוב בלבן בדופן החיצוני של הצמיגים.   

* צמיגי מקסיס 8060 שטח מלא חזקים יותר מדגם של 762.                 

שלושת הדגמים פופולאריים מאד בישראל, ומבוקשים  ע"י נהגים שלא מוכנים לחזור לדגמים של צמיגים של חברות אחרות, עם ביצועים פחותים מאלה של צמיגי מקסיס.

אתם מוזמנים לבקר באתר של חברת מאסטרו ולהתרשם מהדגמים הפופולאריים והמבוקשים של צמיגי מקסיס, שחברתנו משווקת ללקוחות שלא מוכנים להתפשר על איכות ובטיחות בעת שהם עוסקים בנהיגת שטח אתגרית, או בכלל, בעת שהם נוהגים בג'יפ או ברכב השטח שלהם.

logo בניית אתרים