אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מקסיס
  4. צמיגי מקסיס קונים רק אצל ה- מאסטרו

צמיגי מקסיס קונים רק אצל ה- מאסטרו

מחפשים אחר צמיגי איכות לרכבכם? זה הזמן לדעת הכול על צמיגי מקסיס הממתינים גם לכם ב-מאסטרו, הפנצ'רייה המובילה בתחומה באזור ערי הקריות וחיפה.

מקסיס היא חברת צמיגים טייוונית שהחלה את דרכה בשנת 1967 ותוך פרק זמן קצר ביססה את מעמדה העולמי כאחת מחברות המותג המובילות בענף הצמיגים. צמיגי החברה משווקים בלמעלה מ-180 מדינות מסביב לעולם, כאשר מוצרי החברה כוללים עשרות דגמים של צמיגים המותאמים לכל סוגי כלי הרכב, לרבות, רכבים פרטיים, רכבים מסחריים, רכבי שטח ואפילו אופנועים, טרקטורונים, רייזרים וכדומה. 

MAXXIS - מקסימום הנאה בכל הנעה...

צמיגי מקסיס זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב נהגים מכל סביב העולם, הודות למספר מאפיינים עיקריים הכוללים בין היתר: אחיזת כביש מיטבית ויכולות היגוי משופרות בכל תוואי שטח אפשרי. מאפיינים אלו, באים לידי ביטוי בכל דגמי הצמיגים של חברת MAXXIS, ובפרט ברכבי שטח כגון: רכבי 4 על 4, ג'יפונים, טרקטורונים, רייזרים ואופנועי שטח. אחד מדגמי הדגל של צמיגי מקסיס לרכבי שטח הוא צמיג מדגם AT980  המתאפיין במבנה ZIGZAG ייחודי וביכולת נשיאה של משקל כבד במיוחד מבלי לפגוע בביצוע הצמיג וכלי הרכב. צמיג זה, מותאם אומנם לתוואי נסיעה בשטח אך באותה נשימה הוא מותאם לנסיעה בכבישים סלולים. 

מקסיס - מקסימום הנאה לחובבי נהיגה אתגרית ונהיגת שטח 

הדגמים השונים של צמיגי מקסיס המותאמים לרכבי השטח השונים, הפכו בשנים האחרונות לדגמים המבוקשים ביותר בישראל בקרב חובבי נהיגה אתגרית ונהיגת שטח, כאשר יותר ויותר נהגים לא רוצים לשמוע על אף מותג צמיגים אחר מהיום בו הם החליטו להתקין את אחד מדגמי השטח של צמיגי מקסיס. 

כל דגמי MAXXIS במקום אחד 

אצלנו ב-מאסטרו, הפנצ'רייה המובילה בתחומה בערי הקריות וחיפה, תוכלו למצוא היצע גדול ומלאי זמין של צמיגי מקסיס. לרשותנו, מבחר איכותי של צמיגים תוצרת מקסיס המותאמים לכל סוגי כלי הרכב, עם דגש על רכבי שטח וכלים ממונעים לשטח מכל סוג. 

רכישת צמיגים של חברת מקסיס באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם: שירותי ייעוץ ומכירה בכל הנוגע להתאמת דגם הצמיג לסוג רכב השטח שבבעלותכם, שירותי החלפה והרכבה ושירותי איזון גלגלים בכל החלפת גלגל או סט גלגלים. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו מבחר איכותי וגדול של אביזרי רכב לרכבי שטח

למידע נוסף על מחירי צמיגי מקסיס אצלנו לחצו כאן
logo בניית אתרים