אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי מקסיס
  4. צמיגי מקסיס MAXXIS

צמיגי מקסיס MAXXIS

מקסיס הינה אחת החברות הותיקות ביותר בתחום הצמיגים בכלל ובתחום הבטיחות על הכביש בכלל. אצלנו במאסטרו תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של צמיגי מקסיס לרכבים השונים. חשיבות הבטיחות ואיכות הביצוע הינם שני פרמטרים מיני רבים אותם תוכלו למצוא ב "מקסיס".

 

צמיגי מקסיס לרכבים מסחריים

צמיגי מקסיס הינה אחת החברות הוותיקות לייצור צמיגים בכלל וייצור צמיגים לרכבים מסחריים בגדלים משתנים. צמיגי מקסיס ידועים ביכולותיהם לייצר צמיגים מאסיביים ואמינים במיוחד למשאיות ומסחריות המתאפיינות בנסיעות ארוכות וצבירת קילומטרים רבים על הכביש בפרק זמן קצר בהשוואה לרכב פרטי רגיל הגומה כמה עשרות קילומטרים ביום לכל היותר. צמיגי מקסיס יוצרו במיוחד להתאמה עבור נהגי משאיות אמריקאיים הנוסעים מרחקים רבים במהלך זמן רב ברחבי היבשת, לעיתים ללא עצירות ותחנות ביניים במשך שעות ארוכות. מה שמוכיח את האמינות והאיכות שלהם מבחינת בטיחות ומבחינת שחיקה ומוכיחה לאורך השנים אורך חיי צמיג גבוהים ובלאי ארוך של הצמיג גם בעת נסיעות מרובות וארוכות.

 

צמיגי מקסיס הן בהחלט הבחירה הנבונה ביותר עבור השקט הנפשי שלך ושל המשאית שלך.

צמיגי מקסיס לרכבי ספורט

רכבי ספורט בנויים למהירויות גבוהות ומרחקים קצרים יחסית מאשר רכב פרטי רגיל, אי לכך ובהתאם לזאת רכבי ספורט שורפים בדרך כלל כמויות דלק גדולות. עקב המהירות הגבוהה מאוד הנדרשת בפעילויות כמו מרוצי מכוניות ועקב המבנה הרגיש  של מכוניות אלה סכנת השחיקה והבלאי של הצמיגים שלהן הינה גבוהה הרבה יותר מאשר ברכבים הנוסעים נסיעות שגרתיות על הכביש. לכן, רכבי ספורט דורשים טיפול ייחודי ולא ניתן להתאים להם כל סוג של צמיג ובדיוק כמו הרכב נדרשת הקפדה יתרה על רגישות התאמת הצמיג. צמיגי מקסיס מייצרים צמיגים לרכבי ספורט מסוגים שונים בדיוק לצרכים הנדרשים למכוניות ופעילות מהסוגים הנ"ל. אצלנו במאסטרו תוכלו למצוא צמיגי מבית צמיגי מקסיס למכוניות ספורט בהתאמה אישית לסוג הרכב בהתחייבות למקוריות ולרמה הגבוהה ביותר.

 

 

צמיגי מקסיס לרכבי שטח ונסיעה אתגרית

דיברנו כבר על משאיות ורכבים כבדים, שוחחנו על רכבי ספורט ומרוץ, אך מה לגבי רכבי שטח? רכבי שטח המבצעים פעילויות אתגריות בשטחים לא סלולים המקיימים בתוכם מכשולים לא צפויים מחויבים בהכנה מוקדמת של הרכב ועד כמה וכמה גם של הצמיגים. צמיגים המיועדים לרכבי שטח ונהיגה אתגרית הכוללים אופנועי שטח ומכוניות שטח מחויבים בתכנון מדויק לצורך אחיזה מקסימאלית בשטחים לא בנויים להגברת החיכוך בין הגלגל לדרך על מנת למנוע החלקה והתהפכות בשטח. צמיגי מקסיס עונים

על צרכי בטיחות אלה ואחרים לנסיעה שהיא חוויה של הנאה ובטיחות לנהג ולרכב כאחד כבר יותר מארבעה עשורים.

 

אצלנו במאסטרו אחת היבואניות הבלעדיות של חברת מקסיס בארץ תוכלו למצוא את הגדול ביותר של הצמיגים להתאמה לסוג רכב ופעילותו.

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

logo בניית אתרים