אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי פירלי

מאז ומתמיד, צמיגי פירלי נחשבו לצמיגי הרכב היוקרתיים ביותר בקטגוריית הצמיגים, בנוסף על היתרונות הרבים, היתרונות הבולטים של צמיגים אלו באים לידי ביטוי בכך שהם מאופיינים באחיזה כביש אידיאלית בכל תנאי מזג אוויר. מדי שנה, משקיעה חברת פירלי מיליוני דולרים בפיתוח טכנולוגיות חדישות לייצור צמיגים ובין היתר היא פיתחה גם מערכת מידע חכמה אשר מספקת לנהגי הרכב, מידע מדויק ובזמן אמת אודות מצב הצמיגים.
העמידות הגבוהה שמאפיינת את פירלי נבנתה בעשורים ארוכים של מירוצי מכוניות ואופנועים, אספלט ושטח ברמה הגבוהה ביותר בעולם. המסורת של פירלי נבנתה כך שהצמיג יעניק את המקסימום תחת תנאי קיצון של טמפרטורה גבוהה, עומס חום אדיר, לחצי ניפוח קיצוניים ותנאי שימוש חריגי
המהנדס האיטלקי ג'ובאני באטיסטה פירלי, הקים בשנת 1872 במילאנו את המפעל הראשון שלו למוצרי גומי. המפעל החל את דרכו בייצור כבלים מבודדים לתעשיית התקשורת. החל בכבלי טלפון יבשתיים ועד קווי טלפון תת - ימיים, אבל אנחנו הרי כאן כדי לדבר על הצמיגים של פירלי.
אם אתם אוהבים מותגים, אבל כאלה שמאחוריהם עומדים גם איכות, חוזק ויציבות, בוודאי שמעתם על צמיגי פירלי, הנחשבים לאחד מהמותגים האיכותיים והמובילים בעולם. צמיגי פירלי ממוקמים בצמרת העולמית.
חברת צמיגים פירלי נמדדת היום לחמישית בגודלה בעולם, החברה צברה שם טוב במוצרים שלה עקב רמת יצור וסטנדרטים גבוהים הן ברמת האיכות הן ברמת האמינות, החברה מייצרת צמיגים זה יותר מ 130 שנים.
logo בניית אתרים