אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי פירלי
  4. פירלי

פירלי

פירלי

המהנדס האיטלקי ג'ובאני באטיסטה פירלי, הקים בשנת 1872 במילאנו את המפעל הראשון שלו למוצרי גומי. המפעל החל את דרכו בייצור כבלים מבודדים לתעשיית התקשורת. החל בכבלי טלפון יבשתיים ועד קווי טלפון תת - ימיים, אבל אנחנו הרי כאן כדי לדבר על הצמיגים של פירלי. בשנת 1890 עלו צמיגי האופנועים של פירלי בפעם הראשונה על הכביש ובשנת 1901, עם תחילת העשור האחרון של המאה העשרים, ירד מפס הייצור הצמיג הראשון של פירלי שנועד למכוניות. בהמשך של אותו עשור ולאחר מספר לא מבוטל של הצלחות ספורטיביות על מסלולי המרוצים, נפתחו מפעלים של פירלי גם מחוץ לגבולות איטליה. בספרד, בבריטניה ובארגנטינה.

 

פירלי סופרפלקס סטלה ביאנקה

בשנות העשרים השיגו אגדות מרוצים כמו נובולארי, אסקארי ופאנגיו, סדרה ארוכה של ניצחונות מבריקים על המסלול, עם צמיגי פירלי. הידע והניסיון שנצברו במהלך אותם מרוצים, נרתמו ליצירתו של צמיג חדש - פירלי סופרפלקס סטלה ביאנקה, שהושק בשנת 1927 והיה הראשון בסדרת פיתוחים שבהשפעה שלהם על עולם הצמיגים בכלל ועולם המרוצים בפרט, אפשר להבחין עד היום.

 

פירלי צ'ינטוראטו רדיאל

בתחילת שנת 1950 הביאה פירלי לעולם את צ'ינטוראטו רדיאל, צמיג שהותיר את רישומו לא רק על הכבישים אלא גם על ההיסטוריה של תעשיית הצמיגים. החברה, שלא הפסיקה להתרחב רכשה בשנות השבעים את יצרן הצמיגים הגרמני Veith.

 

פירלי P7

באמצע שנות השבעים של המאה העשרים, הציגה פירלי לעולם את P7, צמיג בפרופיל נמוך שנחשב לאחת ההמצאות המשמעותיות ביותר בהיסטוריה של הצמיגים ומיד המשיכה קדימה. בתחילת שנות השמונים של אותה מאה, צירפה פירלי לרשימת הרכישות שלה גם את יצרן צמיגי האופנועים מצלר מגרמניה.

 

MIRS

עם פרוץ האלף הנוכחי, פרצה פירלי עם פיתוח נוסף. הפעם מתחום התעשייה. מירס  היא מערכת אוטומטית לייצור צמיגים איכותיים, שאפשרה לצמיגי פירלי לפתוח מפעלים בגרמניה, בריטניה וארצות הברית ולהתרחב גם לייצור של צמיגים לאופנועים.

 

פירלי צ'ינטוראטו P1

בשנת 2010 הפכה פירלי ספקית הצמיגים הבלעדית למרוצי פורמולה 1 בין השנים 2011-2013 ושנה לאחר מכן לספקי הצמיגים של מרוצי הסופרבייק עד לשנת 2015. במרץ 2011 השיקה פירלי את צ'ינטוראטו P1, צמיג "ירוק" לכלי רכב קטנים ובינוניים המאפשר צריכת דלק נמוכה יותר וביצועים טובים על כל סוגי הכבישים.

 

פירלי PZero Silver

הצמיג, שהושק בספטמבר 2011 הוא הצמיג הראשון המיועד לכביש ציבורי, אותו פיתחה פירלי על סמך הניסיון שנצבר במהלך מרוצי פרומולה 1. כמו שזה נראה עכשיו, פירלי לא מתכוונת לעצור את ההתקדמות שלה גם בעתיד.  

 

פירלי והרכב שלך

ניצחונות על רוב סוגי המסלולים, קדמה טכנולוגית ואחריות סביבתית הן רק חלק מהסיבות שהפכו את פירלי לאחת מחברות הצמיגים המובילות בעולם. המוצרים המתקדמים של צמיגי פירלי נושאים בגנים שלהם חלק מההמצאות החשובות ביותר בתחום הרכב ומבטיחים לך שגם ברכב הפרטי שלך תוכל להרגיש שהן שם. 

logo בניית אתרים