אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי פירלי
  6. /
  7. צמיגי פירלי

צמיגי פירלי

Pirelli הנה יצרנית על של צמיגים מאיטליה ומובילה עולמית בכל הקשור לתכנון, פיתוח וייצור של צמיגי איכות לכל סוגי הרכב, בדגש על צמיגי יוקרה לתעשיית מרוצי הפורמולה-1 ומרוצים בין לאומיים אחרים.

 

היצרן האיטלקי נחשב לאחד הבולטים בתחום כבר החל מתחילת המאה ה-20 ומאז שומר על מעמדו ועל הסגנון המיוחד שמאפיין אותו, כאשר בעשורים האחרונים התפתחו צמיגי פירלי להתמחויות נוספות ואט אט מתגבר הביקוש העולמי כולו לצמיג אירופאי איכותי זה. צמיגי Pirelli נחשבים לבחירה בטוחה לרכישה – מסוג הצמיגים שבזכות המוניטין הבין לאומי של היצרן לאורך כמאה שנים, אין שום סיכון ברכישתם : כל הסדרות מוצלחות, כל הייצור נעשה בכפוף לעקרונות אקולוגיים וכל הצמיגים מתוכננים באופן ירוק כך שיסייעו לשמור על צריכת דלק נמוכה ועמידות גבוהה לאורך נסועה של קילומטרים רבים לאורך זמן.

 

צמיגי פירלי – התמחות במשימות מיוחדות ובתנאים קיצוניים

העמידות הגבוהה שמאפיינת את פירלי נבנתה בעשורים ארוכים של מירוצי מכוניות ואופנועים, אספלט ושטח ברמה הגבוהה ביותר בעולם. המסורת של פירלי נבנתה כך שהצמיג יעניק את המקסימום תחת תנאי קיצון של טמפרטורה גבוהה, עומס חום אדיר, לחצי ניפוח קיצוניים ותנאי שימוש חריגים. קל לתאר את התכונות הטובות והיתרונות של מוצרי איכות, וצמיגים איכותיים אינם יוצאים מהכלל. חברות שזכו למוניטין בין לאומי מעניקות לנו שקט בבחירת צמיג מתוצרתן : אנו יודעים שזה צמיג שעבר ביקורות קשות על ידי טובי המהנדסים, אנו יודעים שטכנולוגיה מתקדמת הושקעה בתכנון הצמיג ופיתוח ואנו יודעים שנעשה שימוש בחומרים מתקדמים, עמידים מצד אחד, אקולוגיים מצד שני ומאריכי חיים מצד שלישי – וכך הלאה. רוב הנהגים יגידו בשקט 'כן' להצעה של צמיגי פירלי חדשים לרכב : רוב הנהגים אינו מעוניין לעסוק בעומק בצמיגים שברכבו – אך חשוב להקפיד על רכישת צמיגים איכותיים בלבד.

 

צמיגי Pirelli נחשבים לאיכותיים במיוחד ולמעשה הם אלו אשר החליפו את יצרנית העל - צמיגי BF Goodrich בעונת הראלי העולמית של 2008 בתור חברה ראשית לאספקת הצמיגים. חברת צמיגי פירלי המשיכה לספק את הצמיגים לכל רכבי ה-WRC  עד שנת 2010, ואז הצהירה על חזרתה להתמקדות בצמיגים למרוצי פורמולה 1. פירלי הנה כיום הספקית הראשית של צמיגים למירוצי הפורמולה 1 בעולם כולו בשנים 2011 עד 2018.

 

כאשר זהו הרקע, נותר לכם לבחור צמיג חדש לרכב הפרטי שלכם ולהשקיע כך שתוכלו לרכוש צמיג בטוח, בראש ובראשונה – וצמיג בטוח הנו צמיג המגיע מיצרן בין לאומי מוביל.

הידיעה כי היצרן של הצמיגים שברכבנו הנו אחדהמובילים בעולם ודאי מעניקה לנו שלוות נפש וידיעה שבחרנו נכון. לצמיגים יש אחריות רבה על חיינו, חיי הנוסעים ברכבנו וחייהם של שאר המשתמשים בדרך. בצמיג עלולה להיות מסכנת חיים, ומטעם זה עלינו לבחור צמיגים איכותיים. בנושא של בטיחות בכביש לא כדאי לחפש את המוצר הזול ביותר אלא את המוצר הטוב ביותר שאנו יכולים לרכוש.

 

תקציב לצמיגים וצמיגי פירלי כאופציה

למרות הרמה הגבוהה של צמיגי פירלי, מחיריהם נחשבים לנוחים יחסית ויחד עם איכותם הגבוהה ואחריות היצרן הרי רכישת פירלי נחשבת לעסקה טובה במיוחד, כאשר לפעמים ניתן ליפול על צמיגי פירלי במבצע – ואז הרכישה הופכת למשתלמת במיוחד. פירלי מציעים צמיגים לאופנועי ספורט ושטח, רכבי ספורט ורכבים משפחתיים ועוד. נהגים רבים נוהגים לרכוש אותם לאורך שנים בראש שקט, בידיעה שהתמורה שהם קיבלו בעד המחיר הנה הטובה ביותר. בדומה ליצרנים מובילים אחרים כמו צמיגי מישלין, דאנלופ וכד' מעניקה חברה אירופאית זו ערובה לצמיג בטוח, שקט ומתקדם.

 

בית המאסטרו מציע מגוון רחב של צמיגי פירלי לכל סוג שימוש. אנו מזמינים אתכם לבקר אצלנו ולהתרשם בעצמכם מצמיגי פירלי, אשר רבים בהם, במיוחד צמיגים ספורטיביים, מעוצבים באותו עיצוב איטלקי מסורתי שובה לב ועין – הם בהחלט נחשבים לצמיגים יפים וקל להבין מדוע חברת אלפא בוחרת פעמים רבות בצמיגים חדשים אלו להצטרף לרכביה בתור צמיגים מקוריים. פירלי במקביל מעניקה לעולם הצמיגים פיתוחים חדשים ולטובת הנהגים מציעה את המוצרים הטובים ביותר, וביניהם כאן אצלנו 94V PIRELLI 215/55R17 P7 וכן צמיגים בעלי שימושי שטח כגון  Pirelli 265/65/17 112T ATR 4X4 או Pirelli 245/70R16 107T ATR ,צמיגים נפוצים במיוחד המעניקים נסיעה שקטה וחסכונית יחד עם אחיזה גבוהה כגון ה-Pirelli 82T 175.70.13 וכן צמיגים מתקדמים – ובמקרה זה הצמיג המקורי של האלפא מיטו,215/45/17 91Y PZERON.

טואול - בניית אתרים