אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי פירלי
  6. /
  7. צמיגי פירלי

צמיגי פירלי

צמיגי פירלי נחשבים לצמיגים איכותיים ובטיחותיים כבר למעלה מ-130 שנה. כשאתם נכנסים לרכב שלכם אין לכם ספק שאתם יכולים לסמוך על האיכות והבטיחות של הצמיגים שלכם.

 

מדוע צמיגי פירלי נחשבים לצמיגים איכותיים

אם אתם אוהבים מותגים, אבל כאלה שמאחוריהם עומדים גם איכות, חוזק ויציבות, בוודאי שמעתם על צמיגי פירלי, הנחשבים לאחד מהמותגים האיכותיים והמובילים בעולם.

צמיגי פירלי ממוקמים בצמרת העולמית. חברת פירלי היא בין היצרנים הוותיקים ביותר המעניקים חסות למרוצי מכוניות היוקרתיים והמפורסמים ביותר בעולם.

צמיגי פירלי הם שם דבר בעולם המכוניות, ואחרי 130 שנות פעילות, לאף אחד אין ספק לגבי האיכות של צמיגי החברה הוותיקה.

מאחורי הפופולאריות והשם של צמיגי פירלי עומדות עובדות ומספרים שלא ניתן להתווכח איתם.

צמיגי פירלי מיוצרים לסוגים שונים של כלי רכב, בין אם עבור מכוניות שטח אתגריות, מכוניות פרטיות, ג'יפים עירוניים, וגם עבור משאיות וכלי רכב למשאות כבדים.

לכל צמיג של חברת פירלי, יש פרופיל שונה, דפנות שונות, חוזקות שונות וסוליה שונה, המותאמים לצרכים השונים של כל רכב.

               

כשמדובר בניסיון וידע אין צמיג המשתווה לניסיון של צמיגי פירלי

אם נושאים כמו  ידע וניסיון חשובים בעיניכם, אז אין חברת צמיגים שמשתווה לניסיון ולידע שצברה חברת פירלי במשך השנים. צמיגי פירלי עמדו במבחני הזמן, והתפתחו במשך השנים יחד עם הטכנולוגיות החדישות הנוגעות להנדסת הרכב. מכוניות מודרניות בעלות דרישות גבוהות בכל הנוגע לנושא הטכני, יציבות וכוח, מחייבות צמיגים שיעמדו בעומס הנסיעה ובדרישות של המנועים הפועלים בעוצמות גבוהות ביותר.

כידוע, הצמיגים הם המפתח לביצועי הרכב, הם אלה המקשרים בין הרכב לכביש ומכיוון שכך, הם עומדים בראש רשימת הקריטריונים המשפיעים על התפוקה שניתן להשיג מהרכב. כשאתם נכנסים לרכב שלכם, אתם צריכים לדעת שאתם יכולים  לסמוך על הצמיגים שלכם, מבחינת אמינות וכוח, ושלא יהיו לכם הפתעות בדרך. מבחינת בטיחות ושכלולים אין צמיגים המשתווים לצמיגי פירלי, ומספיק לראות את הביצועים שלהם בפורמולה 1, כדי להבין עד כמה נהגים מקצועיים מוכנים להפקיד בידי צמיגי פירלי את הבטיחות האישית שלהם.

 

 

אתם מוזמנים לבקר באתר של מאסטרו אביזרי רכב ולהתרשם מהמגוון העשיר שהחברה מספקת ללקוחותיה. תוכלו למצוא אצלנו צמיגי פירלי חדשים, לכל סוגי הרכב.


טואול - בניית אתרים