אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי פלקון
  6. /
  7. צמיגי פלקון falken tires

צמיגי פלקון falken tires

צמיגי פלקון – צעירים ומעולים

חברת פלקון היא חברה חדשה יחסית בתחום ייצור הצמיגים. החברה נוסדה בשנת 1983 וכיום היא מהווה חלק מקונצרן הענק היפני סומיטומו.

סומיטומו השקיעה סכומי כסף ענקיים והגדילה את אולמות הייצור ואת מיתוג החברה החדשה שלה. התוצאות לא איחרו לבוא.

בתחילה היתה ידועה פלקון ביפן בלבד. היא שירתה את השוק היפני המקומי והגדול במשך שנים רבות, אך כמה שנים לאחר שנוסדה התקבלה החלטה אסטרטגית להרחיב את תחום הפצת ומכירת הצמיגים שלה למדינות רבות אחרות. כדי לעשות זאת, החליטו בפלקון לנסות ולחדור לתוך השוק האמריקני. השוק שנחשב לגדול מסוגו בעולם. הסתבר שצמיגיה של החברה הצעירה מיפן מאפילים על רבים מהצמיגים המוכרים בעולם ואפילו מגזין הצרכנות האמריקני הנודע קונסיומר ריפורט דירג את צמיגי האולטרה היי פרפורמנס של פלקון  מדגם ZE-912 במקום הראשון מקרב כמה עשרות צמיגים שנבדקו. צמיג נוסף של פלקון הגיע למקום הרביעי באותה הבדיקה. רוח גבית זו עזרה לפלקון למצב עצמה בשוק האמריקני.

 

מה עושה את דגם ZE-912 לטוב מסוגו?

הצמיג מיוצר בפרופיל שאינו סימטרי. יש לו אחיזת כביש נהדרת והוא מתאים לקשת רחבה של רכבים. כמו כן, תוכננה תעלה מיוחדת המנקזת את המים במהירות וביעילות בזמן הנסיעה בתנאי גשם או שלג. חריצי הצמיג תוכננו כך שהם ממוקמים על גביו באופן הקיפי המאפשרים אחיזה טובה יותר בכביש המונעת החלקה בתנאים קיצוניים.

 

צמיגי פלקון לכל מטרה

בפלקון מפתחים צמיגים שונים לכל מטרה. פלקון ידועה בצמיגיה המיועדים לנסיעה בגשם ובתנאי רטיבות קיצוניים. כמו כן מפתחת החברה ומשווקת צמיגים למכוניות מרוץ וספורט מסוגים שונים.

למרות שצמיגי פלקון הם חדשים יחסית בשוק הם ידועים באיכותם הגבוהה וברמת הבטיחות המקסימאלית שלהם.


מערך ההפצה של פלקון

לפלקון יש מערך שיווק והפצה משוכללים והם תפסו חזק בארה"ב שם המערך שלהם הוא המפותח ביותר. מדינות כמו טקסס, ניו-ג'רסי וטנסי ידועות במוקדי השיווק של פלקון שם רמת המכירות שלהם גבוהה במיוחד.

בישראל משווקים צמיגי פלקון מזה כמה שנים בהצלחה וקהל הלקחות שלה גדל כל הזמן. המחירים של צמיגי פלקון זולים מרוב החברות המוכרות בשוק. עובדה זו לא תמיד עוזרת למשווק הצמיג, כי רבים חשים כי על חשבון המחיר הם מקבלים איכות ירודה יותר.

אז זהו שלא. צמיגי פלקון אינם זולים יותר מכיוון שהם עשויים מחומרים פחות טובים או שהייצור שלהן מחופף. להיפך. כבר צוין כי צמיגי פלקון זכו במקומות ראשונים בדירוג על צמיגיהם האיכותיים בעולם וכי על אמינותם ומקצועיותם אין להתווכח. לכן אל תתנו למחיר הטוב לעצור אתכם. תרגישו טוב עם המחיר המוצע לכם, תהיו בטוחים שאתם קונים צמיג מעולה. ועם הכסף שישאר תפנקו את האשה...צמיגי פלקון הם לא משחק ילדים – צמיגי פלקון הם בטוחים ואיכותיים.

 

 

2all - בניית אתרי אינטרנט