אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי קומו
  4. צמגי קומו kumho

צמגי קומו kumho

זקוקים לצמיגים בטיחותיים ואיכותיים אך רוצים לחסוך בעלויות? אם אתם נוסעים ברכבים פרטיים ולא מסתכנים בנסיעה בטח לא סלול, תוכלו לבחור באופציה זולה יותר של צמיגים ברכישת צמיג קומו.

 

למה כדאי להשקיע בצמיגים?

ההשקעה ברכב שלנו היא השקעה לא קטנה מהפרט הקטן לפרט הגדול ביותר. רבים מאיתנו בוחרים לחסוך ולהשקיע פחות דווקא בצמיג. חשוב לדעת שהצמיג הוא אחד המאפיינים הבולטים והקריטיים ביותר לבטיחות הרכב ובטיחות הנוסעים עד כמה וכמה. צמיגים אשר איכותיים יעזור לכם לחסוך כסף רב בעתיד, במיוחד אם תקפידו לתחזק אותם נכון ואילו צמיגים אשר נקנו כלאחר יד או לחילופין צמיגים אשר כל מטרת קנייתם היא חסכון כלכלי ואולי האפשרות לנסוע כמה קילומטרים בודדים

באמת יענו על המטרה הנ"ל ויאפשרו לכם במקרה הפחות גרוע לנסוע כמה קילומטרים ספורים. צמיגים לא איכותיים הינן גורם מרכזי לתאונות בכבישים וזאת על ידי רכישת צמיגים אשר אינם מספקים אחיזה נכונה בכביש בתנאים השונים ועלולים לגרום לשכיחות המקרים של אובדן השליטה על הרכב.

 

צמיגי קומו לנסיעות בדרכים סלולות

אם בכל זאת נזקקתם לצמיגים אך אין באפשרותכם לרכוש צמיגים יקרים בעל זמן בלאי ארוך יחסית אנו ממליצים לרכוש צמיגי קומו לרכב. צמיגי קומו נחשבים לצמיגים זולים יחסית ואם זאת, מסוגלים לספק שירות טוב יחסית לבעלי רכב בעלי תקציב נמוך עד שיוכלו להרשות לעצמן רכישת צמיגים ברמה מעט יותר גבוה. חשוב מאוד לזכור כי רכישת צמיג זול נראה לכאורה כדרך חסכונית אך מהר מאוד תיווכחו לדעת שהבלאי הקצר יחסית של הצמיג יגרום לכם להוצאות כספיות גדולות יותר במקרה הפחות גרוע. הצמיגים המומלצים כאמור לרכישה במידה והתקציב אינו מאפשר זאת הינם צמיגי קומו המספקים אחיזה טובה על כבישים סלולים. חשוב מאוד לעשות בהם שימוש לשמו הם יועדו בכדי לא ליצור הוצאות מיותרות.

 

צמיגי קומו לאוטובוסים

יצרנית קומו מיועדת במיוחד לרכבים כמו אוטובוסים ומסחריות, צמיגי קומו הידועים בדרך כלל במחירם הזול משמשים חברות רבות של משאיות וחברות רבות של אוטובוסים ותחבורה ציבורית ו/או מסחרית. צמיגי קומו הינם רווחים במיוחד בתעשייה המסחרית וזאת עקב מחירם הזול והנוח יחסית. צמיגים אלה מיועדים בדרך כלל לנסיעות קצרות יחסית ודרכים עירוניות. הבלאי שלהם כמו הבלאי של צמיגי קומו לרכבים פרטיים הינו נמוך יחסית ודורש תחזוקה שוטפת בהפרשי זמן קצרים יותר. תחזוקת הצמיגים הן ברחבים מסחריים והן ברכבים פרטיים קטנים דורשת השגחה של אנשי מקצוע והדרכה מדויקת בכדי למנוע מקרים של הרס הצמיג, סכנה לנפש ולרכוש גם יחד.

 

במאסטרו, תוכלו למצוא את צמיגי קומו לקבל הנחיות ברורות לשימוש בטיחותי ותחזוקה נכונה, כל זאת, כדי לאפשר לכם לחסוך ועדיין להיות בטוחים.

 

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.


logo בניית אתרים