אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי קומו
  4. צמיגי קומו

צמיגי קומו

מה ההבדל בין צמיגים לרכב מסוגים שונים? מה היתרון של חברת צמיגים קומו על פני המתחרות?

צמיגים משפיעים על התנהגות הרכב ועל הנהיגה. לצמיגים יש למשל השפעה על אחיזת הכביש של הרכב, מה גם שהם קובעים כמה מטרים יעברו מהרגע שבו הנהג ילחץ על דוושת הבלם ועד שהרכב יעצור. 

במקביל, הצמיגים קובעים מה תהיה רמת השליטה של הנהג ברכב בזמן האצה או במעבר בין נתיבים. מבחינה כלכלית, צמיגים קובעים גם את צריכת הדלק ואת הצורך בתחזוקה של הרכב, בביקורים במוסך ובהוצאות נוספות. אז בגלל כל הסיבות האלה, חשוב מאוד להתקין צמיגים איכותיים ולדעת איך לבחור אותם. 

לרכב שלך מגיע את הצמיגים שלנו

אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר כדי לקבל את כל המידע על צמיגי קומו. לנו יש קולקציה מרשימה מאוד של צמיגים איכותיים, שמיוצרים על ידי החברות המובילות ועומדים בסטנדרטים מחמירים של בטיחות. אז אם ברצונך להשיג את הצמיגים הכי טובים במחיר הכי משתלם, נשמח לתאם עבורך שירות מכל הלב. 

הבדלים בין סוגי צמיגים לרכב

רוב הנהגים יודעים שכדאי להם לתת עדיפות לחברה מובילה כמו צמיגי קומו. אבל מלבד החברה, יש עוד כמה שיקולים שאותם חשוב לקחת בחשבון. בין היתר, צריך למשל לזכור שקיימים הבדלים בין סוגי הצמיגים גם בלי קשר לשם של החברה שמייצרת אותם.

הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את סוג הצמיג לסוג הרכב. כאן רואים הבדל בין צמיגים שמיועדים עבור רכבי מיני, סופר מיני, שטח, משפחתיות וכן הלאה. לכל קטגוריית רכב יש את הצמיגים הרלוונטיים עבורה, מה שמשפיע גם על הביצועים של המכונית וגם על התנהגות הצמיגים עצמם.

מלבד הרכב, יש הבדל בין נתוני הרוחב והחתך של כל צמיג. כאן הנתונים מגיעים מהיצרן וצריך להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לבדוק אותם. לאחר מכן, אפשר גם להביא בחשבון שיקולים שקשורים אל קוטר החישוק.

היתרונות של צמיגי קומו

צמיגי קומו מיוצרים על ידי חברה שנמצאת בדרום קוריאה. מלבד חברה לייצור צמיגים, הקונצרן כולו כולל בתי זיקוק, תעשיות מפעלים לייצור גומי סינתטי. כפועל יוצא מכך, לחברה יש את המשאבים ואת הניסיון הנדרשים על מנת לייצר צמיגים איכותיים – אך במחירים משתלמים מאוד.

צמיגי קומו מאוד מבוקשים בישראל והם מתאימים לאקלים המקומי. עם צמיגים כאלה אפשר להשביח את ערך הרכב לפני מכירה, כמו גם ליהנות מתחושת יציבות משופרת על הכביש. כמו כן, צמיגי החברה מתאימים לכל סוגי הרכבים. 

אם רוצים לבחור צמיגים כאלה בצורה נכונה, אפשר לבדוק את הוראות היצרן כפי שמופיעות בספר הרכב. לאחר מכן, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע ולברר לגבי התקנה ותחזוקה. 

מענה טכני לצמיג שלך – עם יחס אישי עבורך

התייעצות איתנו תעזור לך להבין איזה צמיגים ימלאו עבור הרכב שלך את התפקיד הטוב ביותר. אנחנו נדע לתת מענה טכני רלוונטי לסוג הצמיג ולסוג הרכב, אבל נעניק גם לך יחס אישי מהרגע הראשון. 

החשיבות של צמיגים עבור הרכב שלך לא משאירה מקום להתלבטות. כדאי לך לדבר איתנו עוד היום כדי לברר לגבי הבדלים בין סוגי צמיגים ועל מנת לחסוך בהוצאות. דרכנו, מחיר הוגן על צמיגים לא יבוא על חשבון איכות חומרי הגלם והמוצר.

נציגינו מחכים לקבל ממך פניה מסודרת דרך האתר. ברור שאולי יש לך שאלות, אבל לנו יש את התשובות. אז כעת, כדאי למסור פרטים בטופס יצירת קשר ולברר ישירות מולנו על סוגים שונים של צמיגי קומו וצמיגים מובילים אחרים. נציגינו ממתינים לפנייתך ממש כעת!


logo בניית אתרים