אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי קונטיננטל
  4. צמיגי קונטיננטל

צמיגי קונטיננטל

CONTINENTAL (חברת קונטיננטל AG), היא חברה גרמנית אשר עוסקת ומתמחה בייצור צמיגים, מערכות בקרת יציבות, מערכות בלמים וחלקים נוספים לתעשיית הרכב והתעופה. 

החברה נוסדה בשנת 1871 כחברה לייצור מוצרי גומי ולקראת סוף המאה ה-19 החלה לעסוק בייצור צמיגים למכוניות. במחצית השנייה של המאה ה-20, חברת קונטיננטל החלה להתמקד בתחום מערכות הרכב ותוך פרק זמן קצר היא הפכה לאחת מהיצרניות והספקיות הגדולות ביותר בעולם של מוצרים לתעשיית הרכב. יחד עם זאת, החברה ממשיכה לייצר צמיגים לכל סוגי הרכבים והיא נמנית על חמשת החברות המובילות ביותר בעולם בתחום זה. 

צמיגי קונטיננטל - הצמיגים הבטוחים והאיכותיים ביותר בתעשיית הצמיגים 

הצמיגים של חברת קונטיננטל מציבים סטנדרטיים גבוהים לכל תעשיית ייצור הצמיגים בכל רחבי העולם, וזאת הודות לחומרי הגלם האיכותיים מהם מיוצרים צמיגי קונטיננטל. צמיגי החברה הגרמנית מצוידים בין היתר בבולמי זעזועים מהמתקדמים ביותר בעולם. בולמים איכותיים אשר מותאמים למגוון רחב של מצבי בלימה פתאומיים בכל תנאי כביש ושטח. 

על אף שתאגיד קונטיננטל עוסק בתחומי טכנולוגיה שונים לתעשיית הרכב, חברת ייצור הצמיגים של התאגיד ממשיכה לפתח טכנולוגיות ייצור מתקדמות בתחום הצמיגים ומוצריה זוכים לפרסים רבים בתחרויות צמיגים מסביב לעולם ובעיקר בפרסים הקשורים לבטיחות הצמיד ואיכויות חומרי הגלם מהם הוא מיוצר. 

המאסטרו מציג: צמיגי קונטיננטל בהתאמה אישית 

אצלנו ב-'מאסטרו', פנצ'רייה מוכרת בקרב תושבי הצפון וכזו אשר ידועה כפנצ'רייה מובילה בתחומה באזור הקריות וחיפה, תוכלו ליהנות ממחלקת צמיגי פירלי מובילה בתחומה בישראל. בין יתר שירותי המחלקה תוכלו ליהנות משירותי התאמה אישית של צמיגי קונטיננטל על פי סוג ודגם הרכב שבבעלותכם. בנוסף, תוכלו לרכוש דרכנו מגוון רחב של חלקי חילוף ואביזרים לרכב, לרבות, מצברים לכל סוגי הרכבים, גגונים, פנסי רכב ומוצרים נוספים. 

אנחנו ב-'מאסטרו' עושים הכול על מנת להבטיח לכל אחד ואחת מלקוחותינו את חווית הנהיגה הבטוחה והנוחה ביותר, ולכן, אנו מקפידים על התאמה מדויקת  של צמיגי חברת קונטיננטל מכל דגם אפשרי לבין סוג ודגם הרכב. כמו כן, אנו מבצעים פעולת איזון גלגלים וכיוון פרונט לאחר פעולות החלפה והרכבה של צמיגי קונטיננטל ברכבכם. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את צמיגי הרכב האיכותיים והבטוחים ביותר בעולם, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולהתקדם לצמיגי קונטיננטל. 


מעוניינים לרכוש צמיגים איכותיים מפנצ'רייה מוכרת ואמינה? מעוניינות לבחור במקום שיכול לספק לכם מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת? צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון  052-8989490


logo בניית אתרים