אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי קונטיננטל
  6. /
  7. צמיגי קונטיננטל

צמיגי קונטיננטל

מה היתרונות של צמיגי קונטיננטל? איך משווים בין צמיגים לרכב? על מה משפיעים הצמיגים?

השוואה בין סוגים שונים של צמיגים היא דרך טובה לשפר את אחיזת הכביש של הרכב. בגלל שהצמיג הוא למעשה המרכיב היחיד שמחבר בין הרכב לבין הכביש, יש לו השפעה עצומה על הנהיגה. בין היתר, זה בא לידי ביטוי ביכולת של הנהג לשלוט ברכב ובמהירות הבלימה. במקביל, הצמיגים קובעים את צריכת הדלק, משפיעים על מהירות התגובה, קובעים את המהירות המקסימאלית ועוד.

הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את הצמיגים גם לסוג הרכב וגם לאופי הנהיגה. כך למשל יש הבדל בין צמיגים שמיועדים לרכב משפחתי לבין צמיגים שמיועדים לג'יפ, או בין צמיגי כביש וצמיגי רכב. כמו כן, כדאי לנצל את ההזדמנות של החלפת צמיגים על מנת לבחור חברה גדולה ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי התקנה שלהם.

צמיגי קונטיננטל משיגים מכאן

אנו גאים להעמיד לרשותך את הדגמים הכי מובילים וטובים של צמיגי קונטיננטל. לנו חשוב שהצמיגים ישרתו את הרכב שלך על הצד הטוב ביותר, לכן אנו גם מלווים אותך בתהליך קבלת ההחלטות.

התייעצות איתנו תאפשר לך להתמקד רק בצמיגים הנכונים. אז אחרי שנקבל את הפרטים שלך דרך האתר, ניצור עמך קשר ונסביר על הבדלים בין סוגי צמיגים, מאפיינים וחברות. 

היתרונות של חברה גדולה

חברת קונטיננטל מזוהה עם סוגים שונים של צמיגים והיא נחשבת לאחת המובילות בעולם. כאשר קונים צמיגים של חברה גדולה כמו קונטיננטל, נהנים ממוניטין ומניסיון. על הכביש, זה אומר בין היתר שהצמיגים נבדקו לפי המילה האחרונה בתחום ותוך כדי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. בגלל שחברות כגון קונטיננטל משקיעות הון תועפות בשמירה על המוניטין שלהן, מי שמרוויח מזה אלו הנהגים שבוחרים בצמיגים שלהן.

עוד משמעות של צמיגי קונטיננטל היא שאפשר למצוא חלקי חילוף זמינים. חוץ מזה, אם קונים צמיגים של חברה גדולה ומוכרת אפשר דווקא לחסוך בהוצאות, כי יש היצע גדול יותר לעומת חברות קטנות. זו סיבה מעולה להציב את הצמיגים של החברות הגדולות בראש סדר העדיפויות ולהשוות ביניהם לפי תכונות אובייקטיביות.

לפי מה משווים בין צמיגים?

חברה גדולה כמו קונטיננטל מחויבת לסטנדרט המקובל בענף הצמיגים ולכן היא מפרסמת את כל תכונות המוצרים שלה. באמצעות המפרט המפורסם על ידי החברה, אפשר להשוות בקלות בין סוגי הצמיגים ולהגדיל את הסיכוי לכך שהם יתאימו לסוג הרכב ולאופי הנהיגה.

השוואה בין סוגי צמיגים יכולה להתבצע לפי קוטר, חתך, רוחב וקוד מהירות. כמו כן, המפרט המלא מתאר את קוד המשקל של כל צמיג ויש בו נתונים על דרגת רעש ועל דרגת צריכת דלק. כמו כן, מתוך המפרט אפשר ללמוד על דרגת הבלימה וכמובן על המותג. כל הנתונים הללו אמורים להפוך את הפעולה של השוואה בין צמיגים לפשוטה יותר ומיד אחרי גם אפשר ליצור קשר עם בעלי מקצוע.

ההתמחות שלנו תורמת לבטיחות שלך

בחירה נכונה ומשתלמת של צמיגים כבר לא דורשת ממך מאמץ מיוחד. במקום לחרוג מתוך מסגרת התקציב או להמר על צמיגים שמעולם לא שמעת עליהם, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם הנציגים שלנו.

השארת פרטים דרך האתר תאפשר לנו להמליץ לך על הצמיגים הכי נכונים לרכב ולהרגלי הנהיגה שלך. רכישת הצמיגים דרכנו תחסוך עבורך הוצאות ותשפר את הבטיחות שלך ושל הנוסעים. אז גם בשביל למצוא דגמים מובילים של צמיגי קונטיננטל או חברות אחרות, כדאי לך להשאיר פרטים באתר וליצור עמנו קשר בהקדם. נציגינו ממתינים לפנייתך כעת!


טואול - בניית אתרים