אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי קונטיננטל
  6. /
  7. צמיגי קונטיננטל שירות קונטיננטלי בשבילך!

צמיגי קונטיננטל שירות קונטיננטלי בשבילך!

רוצים שהאוטו שלהם יריח אירופה? מעוניינים בחווית נהיגה יוקרתית וחלקה? אנחנו במאסטרו משווקים מורשים של מגוון יצרניות הצמיגים העולמיות והמקוריות בלבד מגישים לכם את מוצר היוקרה : צמיגי קונטיננטל.

 

קונטינטטל- שם של יוקרה ואיכות

המותג צמיגי קונטיננטל, הינו מותג המזוהה עם רבות ממכוניות היוקרה מהדגמים החדישים ביותר הקיימים היום בשוק הרכבים והמכוניות הפרטיות כמו מרצדס, סובארו, ב.מ.וו ועוד מכוניות יוקרה באזורי הסחר של ארה"ב, אירופה ואסיה. הבחירה של חברות מכוניות העל של ימינו בחברת צמיגי קונטיננטל מוכיחה פעמים רבות ופעמים רבות ברוב המכריע של המקרים ששילוב צמיגים איכותיים כמו למשל צמיגי קונטיננטל מוכיחה כי שילוב של רכב איכות וצמיג איכות יוצרת את התוצאה ההכרחית של בטחון הנהג, בטחון הנוסעים וחווית הנהיגה. "חווית נהיגה", הינו מושג שאינו חדש בעולם הנהיגה בישראל, אך ביחס לחשיבותו הרבה בעבר אפשר לומר שהולך ונעלם וניתן למצוא שאריות ועדויות שלו בעיקר בנהיגת שטח, נהיגה אתגרית ונהיגת ספורט. צמיגי קונטיננטל, מחזירים מושג זה בחזרה ללקסיקון הישראלי, באמצעות צמיגי האיכות היוקרתיים שלהם, ומאפשרים ללקוחותיהם ברחבי העולם ובישראל, ליהנות מנהיגה חלקה ובטוחה בכל תנאי השטח והדרך.

 

ותק וניסיון על הכביש- עד 120 ויותר

חברת צמיגי קונטיננטל, הינה חברה בעלת ניסיון של 120 שנה על הכביש, אמנם על פי המושגים בעולם הנהיגה זהו קילומטרז' יחסית גדול אבל צמיגי קונטיננטל מוכיחים בכל פעם מחדש את יכולת ההשתכללות והחדשנות הטכנולוגית והבטיחותית בכל שנה מחדש כבר שנים רבות עוד מהמאה ה- 19 והם לא מתכוונים לעצור כאן ואפילו לא להאט. צמיגי קונטיננטל, נפתחו למגוון שווקי הרכבים ומסוגלים להתמודד עם כל הדרישות בין אם מדובר על נהיגה מהבית לעבודה, נהיגת שטח ועוד. צמיגי קונטיננטל בעלי יכולת התאמה מבחינת זוגי הצמיגים, וכמובן, גם סוגי המידות לרכבים השונים, בגדלים השונים, מפרייבט ועד למשאית. אצלנו במאסטרו, תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של צמיגי קונטיננטל, בהתחייבות למוצר המקורי בלבד.

 

פריצת דרך בתעשיית הרכב

כפי שציינו  קודם לכן, צמיגי קונטיננטל היא שם דבר בעולם הרכב ובעולם הצמיגים בפרט בכל הקשור ליוקרה ובטיחות. כבר מסוף המאה ה 19 נחשבו צמיגי קונטיננטל למותג והיוו סמל סטאטוס לבעליהן. כיום צמיגי קונטיננטל מהווים נתח עצום של פלח השוק בתחום הרכב הפרטי והמסחרי כאחד וצועדים קדימה לקראת עולם ירוק יותר שכל כך קריטי עבורנו כיום. צמיגי קונטיננטל, מעבר ליוקרה ולאיכות הצמיג דוגלים בשמירה על סביבה ירוקה הן באמצעות תהליך הייצור הירוק והן באמצעות האפשרות לחסוך בכמות הדלק ,וכפועל יוצא מכך, גם בכמות העשן הנפלט מהרכב ומזהם את הסביבה. בואו נצעד כולנו לעבר עתיד ירוק ובטוח יותר, למענינו ולמען ילדינו וניתן להם אפשרות לנשום אוויר נקי יותר.

 

כנסו אלינו עוד היום או צרו קשר, וקבלו שירות ומחיר בטוח.

 

 

המאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

צמיגים הממולצים מבית המאסטרו:

צמיגי מישילן

צמיגי פירלי


טואול - בניית אתרים