אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגים לרכב
  4. מבצעים חמים על צמיגים לאורך כל ימות השנה

צמיגים לרכב 

כאן תוכלו להתרשם ממגוון המאמרים שנכתבו על צמיגים לרכב 


מבצעים חמים על צמיגים לאורך כל ימות השנה

מבצעים חמים על צמיגים לאורך כל ימות השנה 

מחפשים את המבצעים הכי שווים על כל סוגי הצמיגים? אצלנו ב-מאסטרו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מצבעים חמים על כל סוגי הצמיגים לאורך כל ימות השנה...

מבצעים על צמיגים מאפשרים לכם להתחדש בסט של צמיגים חדשים המיוצר על ידי  חברות הייצור המובילות ביותר בענף, לרבות, צמיגי גודייר, צמיגי יוקוהמה, צמיגי מישלן, צמיגי ברידג'סטון ועוד, כאשר כל מבצע צמיגים כזה או אחר מעניק לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר. 

אצלנו ב-מאסטרו, הפנצ'רייה המובילה בתחומה באזור הקריות וחיפה, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מצבעים חמים על כל סוגי הצמיגים לאורך כל ימות השנה, ולהבטיח לעצמכם את הצמיגים האיכותיים ביותר במחירים הטובים ביותר. בנוסף, תוכלו ליהנות משירותי החלפת סט הצמיגים הקיים בחדש, והכול כלול במחיר המנצח שלנו! 

כל סוגי הצמיגים במקום אחד

אחד מהיתרונות המרכזיים הממתינים לכם אצל ה-מאסטרו, קשור להיצע ולמגוון של הצמיגים העומדים לרשותנו במלאי בכל רגע נתון. לרשותכם, מלאי גדול וזמין של כל סוגי הצמיגים לכל סוגי כלי הרכב הממונעים, החל מצמיגים לרכבי מיני ורכבים פרטיים, דרך רכבי ספורט ורכבי שטח ועד לרכבים כבדים כגון: משאיות, אוטובוסים וכדומה. כמו כן, אנו מתמחים בשירותי מכירה של צמיגים לנגררים. 

כל הצמיגים המוחזקים על ידינו במלאי, יוצרו במהלך השנה האחרונה, דבר המבטיח לכם צמיגים איכותיים ובטיחותיים, כאשר מלאי הצמיגים שלנו כולל בין היתר צמיגי מותג של החברות המובילות ביותר בענף לצד צמיגים סינים איכותיים העומדים בכל דרישות התקן של משרד התחבורה. באתר הבית שלנו עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית באמצעותה תוכלו למצוא בקלות ובנוחות את הצמיג הנדרש לכם על פי סוג הרכב או על פי מידה. 

מבצעי צמיגים שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר! 

כאחת מהפנצ'ריות הגדולות והמובילות ביותר באזור הצפון, כוח הקנייה שלנו הוא עצום, דבר המאפשר לנו להציע מגוון רחב של מבצעים על כל סוגי הצמיגים לאורך כל ימות השנה. רכישת צמיגים במסגרת מבצע צמיגים כזה או אחר המתקיים על ידינו, מאפשר לכם לרכוש סט חדש של צמיגים במחיר מוזל של 500 עד 1,000 ₪ בהשוואה למחירי המחירון. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את המבצעים הכי שווים בענף הצמיגים, זה הזמן ללחוץ כאן ולהתרשם ממחירי מבצע צמיגים עדכני. 

המבצעים שלנו מתעדכנים באופן תדיר ואנו מזמינים גם אתכם להתעדכן במבצעים המיוחדים שלנו לאורך כל ימות השנה. 
logo בניית אתרים