כתובתינו:

איזור חיפה והסביבה


חיפוש :
קצת על צמיגי דנלופ רבים מאיתנו מכירים את איכותם הטובה של צמיגי דנלופ ולאילו שטרם הספיקו להכיר כדאי לדעת את הפרטים הבאים: צמיגי דנלופ, המיוצרים על ידי חברת דנלופ, הם בין הצמיגים הטובים ביותר בעולם. צמיגים אלו מייצגים את כל מה שצמיג טוב ואמין צריך ואמור לייצג. צמיגי דנלופ מיוצרים באמצעות מכשור מתקדם ובשילוב עם כל מה שהטכנולוגיה החדישה יכולה להציע לשם התהליך. בנוסף, הצמיגים הנ"ל משווקים לציבור הרחב במגוון גדלים כך שגם אתם תוכלו למצוא את הצמיג המתאים ביותר עבורכם. לצמיגי דנלופ יש אחיזה חזקה וטובה בכביש ולכן ניתן לנסוע עמם ללא חשש הן בכביש יבש והן בכביש רטוב. ומה מאפשר אחיזה זו? למעשה אחיזה זו מתאפשרת תודות למבנה המיוחד המאפיין את הצמיג- מבנה זה מסייע בניקוז מים ומונע החלקה על הכביש.

צמיגי דנלופ הינם בעלי מבנה ייחודי הבנוי במיוחד לרכבי שטח ונסיעות שטח. צמיגי דנאלופ מיועדים הן לרבי שטח 4X4 והן לאופנועי שטח בעלי נפחי מנוע גבוהים במיוחד. הצמיג מתאים במיוחד לנסיעות שוטח מאחר ועומד בתנאי השטח הקשים שצמיגים אחרים יתקשו לעמוד בהם. נסיעות השטח כוללות פעמים רבות קפיצות וחבטות בגוף רכב השטח ומהמורות הפוגעות בצמיג ומקצרות את חייו. צמיג אשר אינו בנוי משכבות מגנות ואיכותיות השומרות עליו מפני בלאי מהיר אשר יכול להיגרם אחרי כמה נסיעות שטח בודדות במידה ואכן משתמשים בצמיג בעל כושר עמידות נמוך יותר בתנאים של כבישים לא סלולים, ירידות ועליות תלולות, תנאי שטח סלעיים וכדומה.

המאסטרו יבצעו ברכב שלכם את העבודה הכי מקצועית ואיכותית בהתקנת צמיגי דנלופ. המאסטרו מחזיקים בכל הציוד החדשני ביותר להתקנת ואיזון צמיגים וכמו כן בצוות המקצועי שיסביר לכם את היתרונות המובהקים של צמיגי דנלופ עבור הרכב שלכם. צוות המאסטרו נוהג בכל לקוחותיו תמיד בשקיפות ואמינות ללא רבב ולכן תוכלו לסמוך על הייעוץ של צוות המאסטרו בעיניים עצומות. צמיגי דנלופ בהתקנת המאסטרו יישארו איתכם זמן רב ויעניקו לנסיעה שלכם מימד שונה של חוויה על הכביש ובטיחות רבה. עם צמיגי דנלופ בהתקנת המאסטרו תראו איך לא תבקרו בפנצ'רייה המון זמן מההתקנה עצמה, כי דנלופ הם החזקים ביותר. השירות שתקבלו במאסטרו הוא הטוב ביותר שתמיד יכלול טיפול אדיב ושירות ברמה הכי גבוהה. למאסטרו אינספור לקוחות מרוצים שכבר התקינו דנלופ ויצאו לדרך חדשה עם הרכב שלהם.

בשנת 1999 החדירה דנלופ לשוק הצמיגים עוד פטנט מתוצרתה, והפעם בנושא עקיף – לא כזה הקשור לתרכובות הגומי או לניקוז נוזלים על ידי החריצים בצמיג, אלא חיישן מיוחד המזהה ומתריע על אבדן לחץ אוויר בצמיג. השילוב של טכנולוגיות מתקדמות, וכאן מדובר ממש על הייטק, בצמיגים עליהם אנו מסתמכים שישמרו אותנו על הנתיב הנכון, יצרו הערכה רבה ואמון נרחב של הציבור בצמיגים של דנלופ, ולא לחינם. טכנולוגיית ה- WARNAIR נחשבת לפריצת דרך בטיחותית ממדרגה ראשונה והשימושים שלה כיום נפוצים בכל הרכבים שיכולים להנות מיתרונות המערכת. הרשו לנו לנחש, שבקרוב תימצא מערכת התראה שכזו בכל רכב פרטי, בדומה לכל פיתוח שמאפיין בהתחלה את קצה הסקאלה ומתפשט עד לרמות הכניסה.

2all - בניית אתרי אינטרנט