כתובתינו:

איזור חיפה והסביבה


חיפוש :
הפנצ'ריות מציגות כיום מגוון רחב של שירותים נלווים לרכב. הן לא רק הסתפקו בשדרוג נרחב של מלאי הצמיגים בכדי להקל על הלקוחות: על מנת להתאים את עצמן לדרישות של השוק המודרני, הפנצ'ריות לקחו את תודעת השירות צעד אחד קדימה על ידי שילוב אפשרויות נוספות רבות. כך, נוסף על רכישת הצמיג ניתן להצטייד באביזרים רבים בדמות ג'נטים, מגנזיום, ואף אפשרות לקבל ייעוץ במגוון נושאים כמו צמיג חסכוני בדלק, טכנולוגיות חדשות עולם הצמיגים ועוד.

מאסטרו הינה פנצ'ריה בה תוכלו למצוא כל שעולה בדעתכם עבור כלי הרכב שלכם, והדבר אמור לגבי שני הסניפים. הצוות המקצועי העובד במקום יתקן תקלות ברכבכם ויתקין בו אביזרים חדשים לבקשתכם ולשביעות רצונכם. תוכלו למצוא בפנצ'ריית מאסטרו צמיגים רגילים וצמיגי שטח של מס' חברות, ג'נטים, אגזוזים, מצברים, מגיני רוח, כיסויים, פילטר פתוח, סמלים, פנסים שקופים, אביזרים מיוחדים ותוספות, טסות מקוריות, גגונים לרכב ועוד.

איך לבחור פנצ'ריה צמיגייה באמת ? האם פשוט לגגל צמיגים בצפון ולראות מה יצא . או ספציפית בחיפה ? זה פתרון אחד, אבל המנועים יודעים לסנן לפי התאמה ולא לפי איכות. ישנה רשימת קריטריונים בהם נוכל להיעזר על מנת לבחור צמיגייה איכותית

2all - בניית אתרי אינטרנט